SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co do HMB ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Siema , mam 17 lat , waże 93 kg , od tygodnia biore hmb(Trecka) 3gdzien . Chce zrzucic tkanke tluszczowa czy trzeba cos do tego dokupic np. Thermo fat Burnera albo Fat burnera Plus . Który będzie lepszy . Trenuje 3 razy w tygodniu po 2 x 3h i 1 x 1h , W pierwszym przypadku 1,5 h to aeroby a reszta to ćwiczenia silowe , a w drugim 1h to siłowe . Z gory dziękuje

No pain No gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Otóż podobnież nie będzie lepiej.
Nie polecam większych dawek.wypowiadały się tutaj osoby biorące duze dawki przez długi okres czasu i niestety lipa.Poszukaj w wyszukiwarce.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
dieta ?

btw..hmb..kiepski wybor...

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-03-06 01:57:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim dieta, ogranicz tluszcze. Niektorym HMB pomaga, niektorym nie. Mi np. pomoglo, ale nie w czasie diety redukcyjnej. Robilem mase i sile, jednak HMB bylo jednym z kilku suplementow, ktore wtedy stosowalem i do tego w stosunkowo duzych dawkach (10 - 12g na dzien). Odczulem wzrost sily i dosc silne pompowanie miesni w czasie treningow. Podczas stosowania diety redukcyjnej, zaprzestalem stosowania HMB, gdyz stwierdzilem, ze ten suplement dla mnie, w tym okresie, bedzie zupelnie zbedny.
Obecnie waze 92 - 95kg (zjechalem ze 106kg), stracilem w pasie niemal 20cm, ale wszystko zawdzieczam przede wszystkim diecie i intensywnym aerobom (nie forsowalem treningow silowych). Owszem stracilem tez troche masy miesniowej, ale warto czasem sie tak odchudzic. Miesnie sa wyrazniej widoczne, a sam fakt kostki na brzuchu nadaje sylwetce zdecydowanie atletyczny charakter.
Naczelna zasada, odpowiednio dobrane i uzyte suplementy, to zaledwie 5 - 10% sukcesu w kulturystyce i co sie z tym wiaze jedynie dodatek do prawidlowo skomponowanej diety i ulozonego planu treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Mam "diete" , zdecydowanie staram sie ograniczyc tluszce , 0 slodyczy , chude sery mleko jogurty , cycki indyka , gotowane warzywa , 6 posiłków dziennie i ok 5 l wody dziennie ,. Czytałem juz wiele opini na temat hmb jedni są zadowoleni inni nie , skoncze jeszce moją porcje (220kaps) i jak nie podziałaa to najwyżej przezuce sie na jakis fat burner . Na forum przeczytałem że stosowanie tak dużych dawek 10-12 g nie da większych efektów niż stosowanie dawki 3 g .Aha pije tez przed posilkami zielona herbate , czy to może mi w jakiś sposób pomoc zrzucac wage?dzieki

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Aha apropos posiłków , czytalem na forum że ostatni posiłek powinien być przed 21 a wszyscy na około mowią mi że najpóżniej o 18 .Kto ma racje?

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zalezy o ktorej chodzisz spac...

Co do HMB, ja przy 3g nie czulem kompletnie nic. Dopiero metoda prob i bledow doszedlem do optymalnej dawki 12g na dzien przy wadze ciala 108 - 106kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
Cześć! Niedawno nabyłem sporo suplementów i odżywek, poszło na to bardzo dużo kasy!!! Po przeczytaniu paru postów z sfd stwierdziłem że nie ma sensu brać w tym wieku... ale co miałem zrobić skoro tyle nakupowałem? Jednak dupe uratował mi kumpel z siłowni który powiedział, że odkupi odemnie wszystko, ale tylko wtedy jak mu rozpisze dawki. Ja niestety nie potrafie. Może ktoś z was mi pomoże?
Mam 200 tabletek tauryny z olimpu, 400 gram gluty z vitalmaksu, 100 gram kreatyny z vitalmaksu,3750 gram białeczka 80 z olimpu, 3 kg whey mass gain, 200 diebencenozidu z megabolu i 500 tabletek kreatyny olimpu i 250 glutarolu olimpu

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB dobry wybór ale poniżej 6 gram na dzień nie schodz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14161
sory! to miał być nowy art! A jakoś mi się tu wysłało! Bardzo przepraszam...

Jedyny sport na całe życie... Moje foty http://www.sfd.pl/temat257566/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokup białka i jakiś spalacz.Jak jesteś zdrowy i masz pojęcie o tym co robisz to termogenik.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje green tea, l karnityne i lecetyne.

Lepiej zastapci takimi suplami termogenik.Co do hmb, to dawki 3g na mnie dzialaly calkiem niezle, czyli jakbym wzial 12 to by mnie roz***alo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multipower

Następny temat

Kreatyna - prosze o porade

WHEY premium