SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać na sam początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam. Mam 18 lat ważę 63-64kg 175cm wzrostu ćwiczę już dosyć długo (z 2-3 lata będzie z tym, że na samym początku jechałem bez niczego a sprzętu nie miałem więc trenowałem pompki, brzuszki itd. później kupiłem atlas tytan 5 zacząłem na nim ćwiczyć (było to półtora roku temu grudzień 2011) no a parę miesięcy temu kupiłem sobie hantle 2x15kg do tego brałem trec MASS XXL od treca około rok czasu, jeszcze mam rusztowanie które traktuję jako drążek (plecy) na brzuch robie abs workout a na nogi 8 min legs. Przytyłem po tym czasie, teraz zależy mi na szybkich efektach chcę jak najlepiej wyglądać na lato i tu mam pytanie. Skończył mi się właśnie Mass XXL od trecca i się tak zastanawiam czy się na carbonoxa nie przerzucić od olimpa? Wychodzi tanio. A i też się zastanawiam nad nitrobolnem co o tym sądzicie? Czy nitrobolon może mi zaszkodzić w tak młodym wieku? Czy efekty są już widoczne po kilku dniach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Dietabol i bedziesz mial duze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z xxl'a na carbo sie przerzucic niezle, nic z ciebie nie bedzie co bys nie jadl bo nie trenujez i nie jesz, 8min legs workout co to wogóle jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Jak nie trenuje i nie jem? O co ci chodzi? Jakbys znal angielski to bys wiedzial, ze to sa cwiczenia na nogi

To obecnie robie co 2-3 dzień:




A to robie na brzuch (nowy workout)




Dzis jeszcze bede robil bicki a ten mi pisze, że ja nic nie robie. Diety nie dam rady przestrzegac jem duzo i naturalne posilki procz tego serki wiejskie banany po treningu i ryz oraz schaby ale niecodziennie jem te same rzeczy a ja sie pytam was o odzywki a nie o diete i cwiczenia a wy mi co innego piszecie. Czy bedzie dobre to nitro bo caly czas sie zastanawiam czy to brac i jak jest ze smakiem bo ponoc beznadziejny.

Zmieniony przez - KamilB95 w dniu 2013-05-14 17:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jesli nie wiesz ile BTW i czy masz nadwyzke kaloryczna masz to na co Ci stosowac gainery czy carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
Jak to sie oblicza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
o matulu, trening i wiedza o suplementach tragedia, teraz jakbys nie wiadomo co brał, co jadł, co ćwiczył to do wakacji tego roku i tak nic nie zrobisz, nawet do wakacji za rok nie wiele zdziałasz z takim podejściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
ale jak ja mam to obliczyc jak ja jem bulke z miesem pomidorem i to ma wiecej niz zwykla przenna a w ogole jestem endorfikiem z takim podejsciem osiagne pokaze wam sami mlodzi sie wypowiadaja moze ktos doswiadczony mi doradzi? <facepalm>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
tu nie trzeba być doświadczonym by doradzać, bułka z miesem i pomidorem to nie jest posiłek, musisz zmienic nawyki zywieniowe, bułki do wywalenia, miecho tylko wlasnej roboty, sklepowe to syf, tyle tam jest miecha co nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1044
O nareszcie cos mi doradziliscie. To co wedlug was powinienem jesc na sniadanie i prosze was o jakis przyklad diety na mase dla ektomorfika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania dotyczące eksperymentu

Następny temat

saw,redweiler +....

WHEY premium