SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać !?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 551

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

73/4

Wzrost

185

Staż treningowy

5 mieś

Obwód pasa

80

Obwód klatki piersiowej

98

Obwód uda

53

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia aeroby bieganie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

głównie chipsy czekolada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 312
Witam ! Mam prośbę do chociaż trochę doświadczonych na siłowni, ćwiczę już 5 miesiąc (5 razy w tygodniu siłka + aeroby + bieganie, czasami w dni nietreningowe pobiegam ) i pomyślałem że dobrze by było wziąć jakieś odżywki (dieta ofc obecna) Ważę około 73.5 kg przy 185 nie jestem bardzo gruby ale mam niestety oponkę na dolę zrzuciłem już troszkę wcześniej brałem l-karnityne i białko wszyscy mówią mi żeby wziął kreatynę a ja myślałem nad spalaczem ( wybili mi już to z głowy wyglądałbym jak kościotrup wiem) proszę o pomoc!! Ps. Nie chce też nawalać kreatyny bo "doświadczeni" mówili mi że pompuje ona mięśnie wodą a ja mam 16 stycznia studniówkę i chce wyglądać jak najlepiej !! Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dieta = dobra masa.

Zastanów się dobrze czy aż tak bardzo jest potrzebna ta kreatyna :)

Zmieniony przez - bogdan95 w dniu 2014-10-28 20:12:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 312
No ale chciałęm wspomóc ponieważ samą dietką nie zniweluje skóry zwisającej a niestety spadłem z tłuszczu jak pisałem wyżej i chciałbym ją naciągnąć ( naciągnieta wygląda jak na zdjęciu i nie jest bardzo naciągnięta) a bez dotykania mam widoczny lecz lekki 4pak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening obwodowy, czy poszczególne partie mięśni?

Następny temat

brzuchol.

WHEY premium