SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO JEST ZE MNA NIE TAK?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
otoz zastanawiam sie nad uzyciem sterydow bo mam bardzo nietypowy proble, nie zaley mi na sile ani n amasie, chce poprostu dobrze wygladac ,miec sylwetke jak faceta, bo poprostu mam naturalnie niski poziom testosteronu, jakies zaburzenia przysadki bo LH i FSH mam na dolnej granicy i zadne tribulusy clomidy nic mi nie chce tego podwyzszyc wiec musze inna droga podniesc testosteron, wiem ze jadra mam ok bo kiedys lekarz mi zapisal HCG i testosteron mi podkoszyl ostro, jest jesscze jedna DZIWNA rzecz u mnie otoz mimo nieskiego testosteronu jestem bardzo bujnie owlosiony, plecy tez, o co tu chodzi ktos wie? jest jakies forum o endokrynolgi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
odświerzam bo nikt mu nie odpowiada a napewno potrzebuje pomocy... ja mu odpowiedziec nie umiem skoro lekarz nie potrafił...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 257
tez jestem ciekaw

niema sprawiedliwosci na tym forum!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zacznij trenowac to bedziesz wygladal jak facet
tylko tego potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
no trenuje juz od 7 lat , teraz mam 26 lat i jakos wygladam jak g.. mimo dobrej diety i solidnego treningu silowego plus aerobik , wciaz jestrem miekki, gładki, strzelaja mi kosci i stawy, mam sucha luszczaca sie skore, wypadaja mi wlosy, mam slaby poped i boje sie kobiet , cierpie na bezsennosc, poce sie jak swinia, wiec 7 lat straconych teraz czas wyjsc z tego g... a wg mni eza wszystko odpowiada niski testosteron, bo mam kobieca sylwetke, tluszc mi si eodklada n abiodrach i udach, a na brzuchu ni emam nic , mam tez co stwardego pod sutkami ale nie nie ginekomastia bo tak nie wystaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
mój kumpel ma to samo za***iscie tyje w uda i posladki jak baba !!!
normalnie ciekawe co z tym mozna zrobić ?
jezeli to cie pocieszy to ja mam ginekomASTIE i cycuszki jak baba :)

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
masz naturalni eczy od koksow? bo wiesz ja to mam takie twrde po dsutkami guzki al eraczek nie stercza jak cyce a nigdy ni ebralem koksu, a co ten twoj kumpoel z tym robi? bo wiesz ja z tym walcze ale mimo usilnych staran to z hormonami si eni ewygra i tez mam tluszc na tylku i posldkach udach, od 5 lat ni ecodze n abasen ani plaze bo mam lustro i wiem ze wygladam jak pokraka , przez ten duzy tylek nogi mi si ez tylu skracaja bo tluszzc opada na dwuglowe ud, boj esie pomyslec jakbym wygladal dgybym nie wiczyl i ni estosowal diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
mysle ze moze nawet i lepiej bo z twojego opisu juz chyba gorzej nie moze byc

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2969
jesli ci twoj lekarz nie pomogł to moze go zmień, moze w koncu natrafisz na jakiegoś z prawdziwego zdarzenia. <współczucia> ;/

Ten kto wolny nad swym losem nie płacze

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2969

Ten kto wolny nad swym losem nie płacze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
milymen wedlug mnie Twoje problemy zwiazane sa z wysokim poziomem estrogenow w organizmie( a niskim jak napisales poziomem testa)udaj sie prywatnie do innego endokrynologa przedstaw mu wyniki badan, jedynie lekarz bedzie Ci w stanie pomoc gdyz nikt tutaj nie odwazy Ci sie rozpisywac czegoklowiek.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy sam PROWIRON cos mi da?

Następny temat

JAKI NAJLEPSZY TESTOSTERON DOUSTNIE?

WHEY premium