SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Byki %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
już nie jest picemajstrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
tury

kevin wygladal przeogromnie

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Cienki nie do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
pewno do mnie .. hehe daj juz spokój zakonczmy ta gadke bo ona i tak do niczego nie doprowadzi bo Ty jestes bardziej ograniczony niz myslałem jesli dalej nie rozumiesz ze kazdy moze miec rózny poglad na te same sprawy to ---> lol idz pocwicz i nie pisz na klawiaturez bo masa prostowników palców Ci spadnie ;/; P.S. Dla Twojej wiadomosci poinformuje Cie ze gimnazjum skonczyłem jzu 2 lata temu a 16 w nicku wcale nie oznacza wieku wiec nie trafiłes z tym gimnazjum .... rozmowe z Toba uwazam za zamknieta

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, faktycznie bogowie kulturystyki. Wymiatają na maksa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
i tak kiedys bede wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
mati_16 idz spac
filmik masakra

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
kolejny---> ehh co za ludzie tu przesiaduja ....lol Piotrrrrrr zastanów sie co piszesz i napisz cos madrzejszego jesli potrafisz jest 14 18 ale luzz mogłes tego niezauwazyc wiec tylko informuje aha i jeszcze jedno naucz sie czytac ze zrozumienem i przesledz jeszcz raz moje wypowiedzi moze czegos sie nauczysz ( tolerancji i poszanowania zdania innych ) w co bardzo watpie ale próbuj nie poddawaj sie pamietaj na poczatku zawsze bywa trudno ...

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457

co?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Mundial - BAN!!

WHEY premium