logo
zamknij zamknij

Bol dolnej czesci kregoslupa

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 318

0 5 0
napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 491 Na forum 215 dni Przeczytanych tematów 6616
Witam! Od dosc dlugiego czasu borykam sie z bolem w dolnej czesci kregoslupa... bylem juz u fizjo pokazal mobilizacje co prawda bylo lepiej ale po wznowieniu cwiczen znowu boli, nie chodzi tu tylko o cwiczenie ale I normalne funkcjonowanie... mam 15 lat nigdy wczesniej nie mialem problemow z kregoslupem, niedlugo ide do ortopedy I zobacze co powie... po zdj moze pojde tez do fizjo. Mam do was pytanie... jakie cwiczenia moge wykonywac na obecna chwile? Poniewaz niektorych sie boje a nie chce sobie nic uszkodzic, tym bardziej dysku... bo kregoslupa juz nie wylecze :/
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Jeszcze jedno dodam... gdy bylem u fizjo to najpierw "dobrze ze cwiczysz, nie boj sie ze ci zabronimy" po czym na koncu do mnie "nie cwicz na sile? Po co ci to? Po co ci ta sila, miesnie?" Czyli wyszlo jego zdaniem ze teraz moge cwiczyc ale bez ciezarow a jak juz to lekkie... mowil ze sam chodzi na silownie itd a w bicepsie z 30 cm... a tak poza tym to wydawalo mI sie ze dobry specjalista ale I tak uwazam ze sa braki w polsce jesli chodzi o lekarzow sportowych...
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1221 Napisanych postów 42612 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 402949
Żeby móc Ci zalecić jakieś postępowanie trzeba mieć możliwość Cie przebadać a już zdecydowanie wiedzieć co jest przyczyną Twoich dolegliwości. Po takim opisie nie sposób tego określić , natomiast zakładając że nie masz tam jakieś dużej patologii to będziesz mógł trenować na siłownii.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Moge w jakis sposob opisac swoj problem zebyscie potrafili doradzic?
napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Ponawiam pytanie
napisał(a)
WnMPapa
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 254 Napisanych postów 1545 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 111218
Jak wyglądała terapia u fizjoterapeuty, czy miałeś choćby podstawowe RTG wykonane, od jakiego momentu/sytuacji i czasu występują te problemy?
i jak wyglądają treningi?

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-03-08 18:23:12
1

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Wizyta u fizjo wygladala tak ze pokazal mi mobilizacje na odcinek ledzwiowy, np na pilce gimnastycznej, na zdjecie jestem umowiony na maj (mama jeszcze bedzie probowac cos latwic zeby wczesiej) wyzej opisalem 2 wizyte... 1 byla to dosc dluga rozmowa pozniej masaz rehabilitacyjny I kinestotaping
napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Co do treningu jest on w moim dzienniki "prosto do celu" w juniorach... ale tak po krotce to jest to FBW cwiczenia wielostawowe z metoda rampy... lecz ostatnio wioslowanie zamienilem na.podciaganie gdy bol sie nasilil
napisał(a)
WnMPapa
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 254 Napisanych postów 1545 Wiek 20 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 111218
Boli stricte kręgosłup w centralnej części lędźwi, czy jakoś się rozchodzi ból na boki? Jak wygląd ten wspomniany masaż (pokrótce)?
1

Confidence is silent. Insecurities are loud.

napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Rozchodzi sie na boki, gdy przestawie biodro na bok np to tez tak jakby w biodrze... masaz byl w okolicach ledzwi.. masowanie naciaganie skory hmm nie wiem jak to opisac ale mega rozluzniony bylem po nim
napisał(a)
Jasiu22
Początkujący
Wczesniej nie czulem bolu tak jakby w "biodrach" lecz same ledzwie, sory ze juz 1/post ale na tel nie umiem edytowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbicie łokcia a regeneracja

Następny temat

Chondromalacja chrząstki i uszkodzenie ACL I stopnia.

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

Śmierci i kontuzje w sporcie

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Musli - porównanie okiem dietetyka