SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol dolnej czesci kregoslupa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Od dosc dlugiego czasu borykam sie z bolem w dolnej czesci kregoslupa... bylem juz u fizjo pokazal mobilizacje co prawda bylo lepiej ale po wznowieniu cwiczen znowu boli, nie chodzi tu tylko o cwiczenie ale I normalne funkcjonowanie... mam 15 lat nigdy wczesniej nie mialem problemow z kregoslupem, niedlugo ide do ortopedy I zobacze co powie... po zdj moze pojde tez do fizjo. Mam do was pytanie... jakie cwiczenia moge wykonywac na obecna chwile? Poniewaz niektorych sie boje a nie chce sobie nic uszkodzic, tym bardziej dysku... bo kregoslupa juz nie wylecze :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Postaram sie nagrac technike cwiczen jak I mobilizacji ktorych robie :) moze jakies cwiczenie robie po prostu zle I tam lezy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Jeszcze jedno dodam... gdy bylem u fizjo to najpierw "dobrze ze cwiczysz, nie boj sie ze ci zabronimy" po czym na koncu do mnie "nie cwicz na sile? Po co ci to? Po co ci ta sila, miesnie?" Czyli wyszlo jego zdaniem ze teraz moge cwiczyc ale bez ciezarow a jak juz to lekkie... mowil ze sam chodzi na silownie itd a w bicepsie z 30 cm... a tak poza tym to wydawalo mI sie ze dobry specjalista ale I tak uwazam ze sa braki w polsce jesli chodzi o lekarzow sportowych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Żeby móc Ci zalecić jakieś postępowanie trzeba mieć możliwość Cie przebadać a już zdecydowanie wiedzieć co jest przyczyną Twoich dolegliwości. Po takim opisie nie sposób tego określić , natomiast zakładając że nie masz tam jakieś dużej patologii to będziesz mógł trenować na siłownii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Moge w jakis sposob opisac swoj problem zebyscie potrafili doradzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Ponawiam pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jak wyglądała terapia u fizjoterapeuty, czy miałeś choćby podstawowe RTG wykonane, od jakiego momentu/sytuacji i czasu występują te problemy?
i jak wyglądają treningi?


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-03-08 18:23:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Wizyta u fizjo wygladala tak ze pokazal mi mobilizacje na odcinek ledzwiowy, np na pilce gimnastycznej, na zdjecie jestem umowiony na maj (mama jeszcze bedzie probowac cos latwic zeby wczesiej) wyzej opisalem 2 wizyte... 1 byla to dosc dluga rozmowa pozniej masaz rehabilitacyjny I kinestotaping
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Co do treningu jest on w moim dzienniki "prosto do celu" w juniorach... ale tak po krotce to jest to FBW cwiczenia wielostawowe z metoda rampy... lecz ostatnio wioslowanie zamienilem na.podciaganie gdy bol sie nasilil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Boli stricte kręgosłup w centralnej części lędźwi, czy jakoś się rozchodzi ból na boki? Jak wygląd ten wspomniany masaż (pokrótce)?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Rozchodzi sie na boki, gdy przestawie biodro na bok np to tez tak jakby w biodrze... masaz byl w okolicach ledzwi.. masowanie naciaganie skory hmm nie wiem jak to opisac ale mega rozluzniony bylem po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Wczesniej nie czulem bolu tak jakby w "biodrach" lecz same ledzwie, sory ze juz 1/post ale na tel nie umiem edytowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbicie łokcia a regeneracja

Następny temat

Chondromalacja chrząstki i uszkodzenie ACL I stopnia.

WHEY premium