SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko i jak cwiczyc aby zrobic mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
witam mam 19 let cwicze o 7 miesiecy biceps 34 klatka nie sprawdzalem podnosze 75kg nie cwiczaac na sile cwiczylem malymi ciezarami zeby jakoss sie wyzezbic chcialbym kupic bialko aby przybrac na masie miesniowej i wgl waze 66kg a chcialbym z 75kg jakie najlepiej polecacie bialko i jak cwiczyc diety narazie nie mam jak kupie bialko to bede cos kombinowal i czy dieta jest bardzo potrzebna do tego czy codzienne jedzenie moich 5 posilków nie wystarczy sa rozne mieso ziemniaki ser bialy mleko szynka wszystko co jest w domu??? i jak dlugo musze czekac na efekty masy???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
nie wiem po co tu jestes skoro nie widzisz sensu w diecie, pozniej kazesz komus ulozyc ci diete... najpierw sprawdz ile takie rzeczy kosztuja to akurat odejdzie ci ochota na kupno suplementow

Zmieniony przez - ddamian91 w dniu 2013-03-06 18:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
Masz pięknie opisany dział Diet myślę że jak poszperasz to coś znajdziesz dla siebie ^^ hmm. rzeźbić się przy masie 66 kg to wbrew logice ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
to nie dokonca zezba cwiczyłem dla sb tak wczesniej tak jakos nie dokladnie od 4 miesiecy mam plan i cwicze systematycznie bez niczego nie widac jakis poszalamiajacych efektow bo wiadomo potrzeba czasu ale tak dla przyjemnosci i dla do tego dodam ze trenuje pilke nozna duzo biegam;p co polkecicie po czym bez stalej diety bede mial mase jakis suplement mnie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
nie potrzeba ci suplementow skoro nei masz diety, poczytaj o zywieniu o bedziesz mial duzo lepsze efekty niz z jakakolwiek odzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
ale np nie mam kasy zeby wydawac ciagle na diete a po odzywce jak bym przybral to by cos zostalo tak z 70kg chyba i tak jadl bym co bym mial chce osiagnac mase 75kg jak macie jakies linki fajne to jezeli macie mozliwosc wklejcie z ta dieta i jak cwiczyc ile razy w tyg i ile odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
zamiast 150 pln miesięcznie na białko to na pierś z kurczaka *.*

Zmieniony przez - ProteinMen w dniu 2013-03-05 20:19:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
do tego dodam ze chyba jestem ektomorfikiem mam 175 wzrostu i 65/66kg waze ale ja chce raz wydac i zeby byly efekty takie jak pisze 75kg a nie caly czas na piers potrzebuje dobrej odzywki a jadl bede co mam w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
jem duzo a nie moge przytyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3458
nie ma możliwości żebyś jednorazowo przytył 10 kg mięsa, jedząc "wszystko" nie osiągniesz nic, ewentualnie nabawisz się kilka kilo tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Nom napisze ktos co mam sobi kupic dobrego zebym przybral nawet narazie na 70kg ?? jakies bialko czy cos diety nie bede mial raczej tylko bede jadl co mam w domu a jem duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Białko i jak cwiczyc aby zrobic mase?

1) Ćwiczyć ciężko ale unikać treningów o dużej objętości/długich

2)

a)możesz jeść dużo i co popadnie - wtedy wzrost masy i jej jakość będzie byle jaka

b) możesz założyć dziennik żywieniowy ( masz go w profilu) i kontrolować swoje odżywianie, wpływać na wyniki i rodzaj zyskiwanej masy.

c) tylko dziennik i bilans odpowie na pytanie ile białka dodatkowego ( prochu) potrzebujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko

Następny temat

Problem- kreatyna- krew z nosa

WHEY premium