SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie obecności substancji aktywnej w propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Witam! Od tygodnia bije propa 100mg/e2d (dokładnie 6 dni - 4 iniekcje) i muszę przyznać, że czuję g.ó.w.n.o!! Nie wiem jak być powinno, to mój pierwszy kontakt z SAA i nie wiem co znaczy "prop klepie" a co "prop nie klepie". Z objawów póki co: ssanie (apetyt masakryczny, 2h po ostatnim posiłku, już od godziny śpię i budzi mnie ssanie w żołądku!), libido zawsze miałem duże i nic się nie zmieniło, pała furkocze jak ruski wentylator więc nie mogę stwierdzić że coś się zmieniło. Nie mówię że panowie co mówią, że po propie libido up normalnie mają słabe mówię tylko, że w tej kwestii nie odczułem specjalnej różnicy. Pompa na treningu, no niby jest ale nie idzie jakoś super ekstra. Póki co ciężary bardzo delikatnie up, ale to wszystko takie jakieś jak po mocnym stacku kreatynowym. Być może oczekuję zbyt wiele po 4 strzałach.

Teraz pytanie:
Przed cyklem zrobiłem badanie na poziom teścia, wyszło 688ng/dl. Czy jeśli po 4 iniekcjach powtórzę badanie i prop okaże się dobrym towarem wynik zmieni się na tyle wyraźnie żeby wyciągnąć konsekwencje: mój "prop to prop" czy nie? Wg mnie takie badanie to najdokładniejsza z metod sprawdzenia tego. Z drugiej strony, czy jak wynik będzie ~ taki sam to mogę śmiało stwierdzić, że to w.y.j.e.b.k.a?

Jak mi kto odpowie to nie będę żałował SOGów. Jak panowie się nudzicie możecie po raz 1000 napisać jakie są objawy czucia testosteronu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
Poczekaj troche. Za krotki okres zeby jednoznacznie to stwierdzic. Ale za jakis tydzien prop juz sie rozkreci porzadnie (jesli to prop). A jaka firme masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Zapomniałem napisać. Tu jest problem bo mam propa kiepskiego z Organon'a. Dokładnie takiego: https://www.sfd.pl/Propionat_Organon_Argentyna_i_Wino_Lyka_Labs.-t350764-s1.html

Na forum średnio zachwalany, chociaż każdy kto przybił bardzo chwalił, jak chociażby sam Body (na ostatniej stronie pisze, że jest ok!). Kilka innych opinii znalazłem pozytywnych. Jednak jest to under, w dodatku cholera wie kto to robi i jak więc prop propowi nie równy. Niestety nie miałem innego dojścia w momencie zakupu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no przez tydzien to chyba jakis specjalnych atrakcji spodziewac sie nie mozna
libido po tygodniu powinno wzrosnac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
Jedyne wyjscie poczekac :D

Ale skoro ciezary sie lekko ruszaja i pompa sie zwiekszyla no to moze tam jakas subst czynna byc. Ty najlepiej wiesz jak to odczuwasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Panowie a jak z tymi badaniami? Czy po tygodniu badanie na poziom testa pokażą rezultat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3741
No wiesz, niby prop dziala szybko, ale zeby po takim czasie to nie wydaje mi sie, aby cos sie zbytnio zmienilo :D

EDIT: Tak jak pisalismy wczesniej, poczekaj i sam sie dowiesz, nie ma czym sie martwic. Nawet jesli to walek, to co szkodzi na przeszkodzie zeby pociagnac go tydz dla pewnosci?

Zmieniony przez - mbar254 w dniu 2008-10-28 19:26:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
No tak czy owak będę ciągnął jeszcze tydzień tego propa. Czy w badaniach krwi coś odnajdę jeżeli to prawdziwy towar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
na badanie testa mozesz isc
powinno byc wysoko

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
A jakich różnic mogę się spodziewać? Początkowe 688 może wskoczyć na mniej więcej ile? Czy takie badanie będzie dawało mi 100% pewność w kwestii jakości towaru?

Czy napewno te głupie kilka dni wystarczyły żeby pokazać teścia w badaniu?

miczelx niestety SOGacz nie wchodzi w Twoim przypadku

Zmieniony przez - naginator w dniu 2008-10-28 20:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
badanie 30 zł, pewność bezcenna
Ja też kiedyś myślałem że nie działa prop (inny) ale poszedłem na badania i wyszło po za skala. A libido też myślałem że nie wzrosło, dopóki nie odstawiłem .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to rozegrac?

Następny temat

1 cykl- metanex, trening

WHEY premium