SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalkulator sterydowy, obliczanie ilości aktywnej substancji.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 2488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
http://185.24.219.161/gainz/calc/index.php

Możesz komuś się przydać, starałem się w miarę napisać dobre tłumaczenie "języka rozpisek", na pewno musiałbym dać możliwość zmiany okresów półtrwania/dodawanie innych substancji/estrów bo minie czasu trochę nim sam spisze tam wszystko

liczenie ilości aktywnej substancji kończy się w momencie, gdy dojdzie do 1mg lub mniej w danym dniu.
2

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mi się podoba, zobaczymy co to warte

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Pewnie będzie sporo bugów, więc jak coś do poprawy to daj znać, dla ciekawskich - żadnych informacji nie zapisuję, nie zbieram statystyk ani nic, co sobie wyklikacie - nie wychodzi poza ramy serwisu






Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-07 14:27:45

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-07 14:28:26

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Raczej rzecz poglądowa Ale fajne. U każdego będzie to inaczej wyglądało. Weź chociaż ilość aromatazy, czy 5alfaReduktazy (E2, DHT), które u każdego są inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Poglądowa, ale jakby ktoś szukał dobrego frontloada i o ile on mu wszystko przyśpieszy to mógłby mniej więcej zobaczyć co mu to da. Tutaj też mowa bardziej nie o tym, ile testosteronu będzie we krwi a raczej ile testosteronu iniekcyjnego się wchłonie. (okres półtrwania)

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Wszystko to dla mnie jest jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
W to nie wątpię :P

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
poprawiłem bug przez który nie łapało nazwy ze spacją (stanazolol oralny)

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
DOdałem możliwość rozpisywania dni iniekcji konkretnie na dni tygodnia
1 enanthate 500mg 1,4
2-9 enanthate 250mg e4d

1szy - bicie w pon. i czwartek,
2gi - co 4dni

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie toto hvja warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
czy aż tyle to nie wiem, aczkolwiek nie zmieni to nic i nikt nie będzie opierał swojego cyklu na tym, ale ja osobiście wolę wizualnie widzieć jak środki schodzą, kiedy będzie początek największego stężenia etcetera :P

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba w dalszym ciagu cyklu

Następny temat

Problem z odblokiem POMOCY

WHEY premium