SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po strzale - czas wchłaniania oleju i substancji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Siema, kiedyś ktoś miał fajną tabelke ale nie moge znaleźć. Pytanie takie co bardziej boli 1 ml testa 400 czy 2 ml testa 250? Bardziej boli sam olej czy substancja? Po jakim czasie ból przechodzi? Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
To już kwestia mocno indywidualna co kogo i przez ile. Ile typa ile opinii bedzie.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Za dużo czynników na to wpływa, źle wykonana iniekcja, zanieczyszczony towar itd. ogólnie zawsze boli tylko zależy jak kto to postrzega, ja czasem czuję lekki dyskomfort do 2 dni a czasem nic też zależy gdzie bijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1975
w swoim życiu zawodowo iniekcji zrobiłem wiele a sam ostatnio wymyśliłem sobie, że w lewy poślad zrobię lewą ręką pierwszy raz i tak sobie mięsień poharatałem, że następnego dnia usiąść nie mogłem na pośladku , a towar z tej samej fiolki, ten sam, igły te same także czynników jest wiele.


Zmieniony przez - przemo2741 w dniu 2022-06-12 00:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Litwin123
Siema, kiedyś ktoś miał fajną tabelke ale nie moge znaleźć. Pytanie takie co bardziej boli 1 ml testa 400 czy 2 ml testa 250? Bardziej boli sam olej czy substancja? Po jakim czasie ból przechodzi? Pozdro



Pytanie lekko bez sensu bo test 400 to z reguły mieszanka testosteronów a nie jeden estr w takowym stężeniu a test 250 to raczej pojedynczy estr więc ból będzie zależny już czysto od czynników wymienionych wyżej a nie stężenia ww środków . DHB 150 a test 250 takie pytanie ma sens gdzie odpowiedź będzie oczywista ....


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-06-12 00:55:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HGH po cyklu, czy ma sens?

Następny temat

Proviron-25 ---- Znikoma dostępność w Aptekach Zwracam się o pomoc

WHEY premium