SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ i przewroty

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Witam, mam pytanie co do BJJ, czy na np. rozgrzewce będzie trzeba wykonywać przewroty? Bardzo chciałbym się zapisać na BJJ ale nie umiem przewrotów a wstydu nie chce ;/ W walce jakoś z tymi przewrotami styknie ale normalnie z kucnięcia nie umiem. ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Pewnie tak

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Dźwignie i duszenia też się wykonuje.
Nie wstydzisz się, że nie będziesz ich na początku umiał?

Idź na trening a nie wyszukuj problemy.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Z dźwigniami i duszeniami jak na to że nie chodziłem na bjj to najgorzej nie jest, a te przewroty wydaje mi się że powinienem umieć jak chce na bjj iśc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
rozumiem że na temat tych duszeń i dźwigni to Twoja subiektywna opinia, trener BJJ może mieć inną

Naprawdę idź po prostu na trening a nie wałkuj problem przewrotów na forach.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2012-02-27 15:29:13

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
No ok pójdę na ten trening mam nadzieje że wiochy nie będzie a co do tych dźwignij i duszeń to moja opinia jest poparta na umiejętnościach kolegów co chodzą na BJJ ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9874
Tak z ciekawości sie spytam, ile masz lat? Prowadzę zajęcia z powiedzmy starszymi ludzmi, zdażali się nawet po 50 i powiem ci że po jednych góra dwóch zajęciach robili przewroty w przód, tył, więc podejrzewam że i ty się nauczysz. Jak jestes w wieku szkolnym to poprostu na wf spróbuj, poproś nawet nauczyciela, to tez nie wstyd... ogólnie to jak tylko skończą się obowiązkowe lekcje wf to ludzie zaraz sie uwsteczniają ruchowo, wygrywa grilowanie i piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie wyszukuj problemów na siłę
Od tego jest trening, żeby zdobywać nowe umiejętności, w tym te wydawałoby się podstawowe. Śmiać się nikt nie powinien, każdy kiedyś zaczynał.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
Ja nie umiem robic gwiazdy, stac na rekach i robic salta. Ale wiesz co? ogolnie mam to w dupie. Czego rowniez Tobie serdecznie zycze

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
co do przewrotów ....

ja na swoim pierwszym treningu jak zobaczyłem co ludzie robią na rozgrzewce to trochę zwątpiłem bo fikołki też nie są moją mocną stroną
co do tych twoich przewrotów...
pierwsza rzecz dosyć lightowa to zobaczyłem jak jedna osoba ustawia się jak do pompek a druga od jej lewego boku kleczy i robi fikołka do przodu po jej plecach za jej prawy bok i wraca fikołkiem w tył cały czas podtrzymując się tej osoby

drugie fajne ćwiczenie fikołków, jedna osoba leży na plecach głową do twoich nóg a ty stoisz, pochylasz się łąpiesz się za stopy lezącej osoby i ona za twoje jak stoisz i razem złączeni kulacie się robiąc fikołki :) fajne hehe

więc nie bój się fikołków z czasem się nauczysz:)
mi się podobają fikołki tyłem do kołyski:) ale tego nie umiem

Zmieniony przez - tomcio.xx w dniu 2012-02-28 23:12:43

Zmieniony przez - tomcio.xx w dniu 2012-02-28 23:13:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Nie ma co się bać , na początku zawsze jest lipa , od tego jest trening , z czasem zaczyna wszystko wychodzić ;) Jak zaczynałem trenować judo to też mało co umiałem , np. ze zrobieniem gwiazdy czy staniem na rękach nadal mam problemy i nie zawsze się udaje bo praktycznie nigdy tego nie robiłem , ale z treningu na trening jest lepiej ;)

Zmieniony przez - RafiTile w dniu 2012-02-28 23:34:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs Instruktorski Krav Maga

Następny temat

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

WHEY premium