SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO W TABLETKACH

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3128
Ostatno znalazlem coś takiego jak Białkow w TABLETKACH (NATURELL-SOJAPROTEIN 90% izolat białka sojowego)Chciałbym poznać opinię kogoś kto je brał. Cena jest ok ale czy warto?

4HERO
2

4HERO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Wyobraź sobie branie 30g porcji odżywki białkowej w tabletkach i tak np 3 razy dziennie
Proch to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza że aktualnie jest wiele doskonałych smaków białka do wyboru.

Odżywki białkowe w promocyjnych cenach:
https://sklep.sfd.pl/Odżywki_białkowe-k119.html 

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jak widzisz, to tylko białko roślinne, najlepiej jakby to była mieszanka białek. Dla mnie nie warto.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4031
4HERO jeśli będziesz w swojej diecie spożywał duże ilości białka zwierzęcego, to możesz na początku swojej kariery kulturystycznej śmiało spożywać białko sojowe Naturella. Jego plusy to: wysoka jakość, przystępna cena, lekko strawne (brak efektów dźwiękowych ). Minusy to: dawkowanie (10 tbl. zawiera tylko 3,3 g białka), brak niektórych aminokwasów egzogennych. Bardziej niż Sojaprotein 90%, polecam inny produkt tej firmy - PRO 92 (w proszku). Jak białko sojowe przestanie na Ciebie działać, wtedy przejdź na odżywki białkowe pochodzenia zwierzęcego...efekt murowany i sprawdzony. Na mnie soja działa (jeszcze). Pozdrawiam. PTAQ.

"Primus inter pares".


Ptaq

"Primus inter pares".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3128
Dzieki! A jak jest z walorami smakowymi PRO 92? (np.Olimp nie preczodzi mi przez gardlo)

4HERO
1

4HERO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4031
Walory smakowe PRO 92....hmmmmmmmm.......producent podaje, iż jest to smak waniliowy. Dla mnie po raz pierwszy smakowała (ta odżywka) jak zacierki. Ogólnie nie jest ona taka zła i można ją polubić (np. ewentualnie dodać kakao itp.). PTAQ.

"Primus inter pares".


Ptaq

"Primus inter pares".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
ovopol to bedzie tansze i lepsze wyjscie LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4031
Ovopol może i będzie tańszy ale...skoro 4HERO nie przechodzi przez gardło OLIMP, to cóż dopiero mowa o Ovopolu . Poza tym dedukcja jest trójcykliczna:
1. Dobra dieta + białko sojowe = wzrost.
Przychodzi stagnacja, więc:
2. Dobra dieta + białko zwierzęce = następny wzrost.
Kolejna stagnacja, więc:
3. Dobra dieta + białko zwierzęce + suplementacja (BCAA, kreatyna itp.) = dalszy wzrost.
Oczywiście można pominąć pkt 1, ale pomijając go przyśpieszamy osiągnięcie fazy zatrzymania przyrostów mięśni. Przecież każdy wie, iż z czasem coraz trudniej pobudzić je do wzrostu. A tak mamy 3 a nie 2 bodźce.

"Primus inter pares".


Ptaq

"Primus inter pares".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ptaq - fajnie napisałeś !

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"
1

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1258
Ja brałem Sojaprotein i uważam, że jest to najgorszy wybór z możliwych - przynajmniej dla kogoś co w miarę poważnie myśli o budowaniu masy. Takie jest moje zdanie.
Żeby dawka była chociaz teoretycznie skuteczna trzeba w siebie wrzucić 100 tabletek - to dość męczące.
U mnie nie było po tym najmniejszych efektów.

Bardzo dobre jest białko Hi-Tec Protein - polecam waniliowy smak

Jeśli Ci pomogłem możesz mnie wynagrodzić sogiem.

!!! TRENUJ NIE SZKODZĄC SOBIE!!!
1

__/\_/...born to MounTainBiking.../\_/\__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4031
Do Jarniego: przecież ja nie doradzam Sojaprotein 90%, lecz PRO 92...uwierz mi nie jest taki zły, jak na odżywkę z białka roślinnego. Od 4 m-cy biorę tylko odźywki sojowe (w tym znienawidzony przez Ciebie Sojaprotein 90% ) i są efekty! Na sile wzrost + 35 kg, a i na obwodach przybyło po parę cm. Może i nie każdemu białko sojowe służy....ale coż szkodzi spróbować (żadnej zgagi, efektów dźwiękowych itp.). Cena nie jest przecież wygórowana. Jak przestanie działać na mnie soja, wtedy sięgnę po białko zwierzęce (najpewniej serwatkę)...i to będzie dopiero mój 2 poziom . Pozdrawiam. PTAQ.

"Primus inter pares".



Ptaq

"Primus inter pares".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
PTAQ, ten post powinieneś zamieścić w humorze:" Od 4 m-cy biorę tylko odźywki sojowe (w tym znienawidzony przez Ciebie Sojaprotein 90% ) i są efekty! Na sile wzrost + 35 kg, a i na obwodach przybyło po parę cm. " czyli wychodzi na to, że to białko jest jakąś rewelacją kreatyna, zma, tt, a nawet koks się kryje. Dobre, naprawdę dobre

Doradca w dziale suplementacja
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko ovopolu a jego bv

Następny temat

MASS GAIN (MEGABOL)

WHEY premium