SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Andrey Skoromnyy - Bestia z Rosji

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mogli poczekac bo to STRATA CZASU! Po co mam czekac 20 lat i niszczyc organizm przez 20 lat skoro moge w 8? i osiagnac cel? bo co , ktos zazdrosny i zawistny powiem mi na forum ze powininem robic tak czy tak? a niech sami tak robia, nie mowia innym jak robic aby miec "cos wiecej niz miesnie" i ze maja poczekac kilka lat bo to kogos bulwersuje. Bulwersuje was to ze macie pewnie po 30 lat i nigy nie bedziecie w takiej formie jak on w wieku np 23 lat, chocby jeden z drugim nie wiadomo ile towaru wbili...bo wtedy by sie okazalo, ze za tym wszystkim nie stoja tylko miesnie i Ci 4-5 letni "koksownicy" maja cos wiecej niz syntetyczne mieso...czasy sie zmieniaja to nie 70 lata, co wy po lwieku pod lodem przespaliscie i teraz macie pretensje ze sa komputery, samoloty i amfetamina? co za podjescie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok to ja bede sie meczyl 8 lat podstawowki, 4 lata liceum i5 lat studiow, bo nie mam prawa robic np 2 klas w jeden rok aby wszczesniej przez to wszystko przejsc, bo wtedy bede niedojrzaly, bo bede mial mgr w wieku np 22 lat... na skroty znow... cwaniaczek nie? ale nikt nie widzi ze ktos moze byc cos wiecej niz cwaniaczek, taki przyklad, ktory boli zawistnych i zazdrosnych...coz to oni maja problem. Powiem jedno jak pzonacie zycie to bedzie tak: po trupach do celu, i szybko bo zycie jest bardzo krotkie i pewnego dnia jeden z drugim obudzi sie z reka w nocniku po lokiec w wieku 50 lat i nic nie osiagnal w zyciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zapomnijcie zj e b A c arnolda , przeciez bral mete i inne wynalazki, znow poszedl na skroty, jestem zbulwersowany, jak mogl, dlaczego nie trenowac 40 lat do Mr O tylko 1x lat? co za dno, stracil wszystko w moich oczach, sytnetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
po co karmić trolla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
strongzonk a skad ty kurva wiesz ile oni towaru laduja??siedzisz im w gaciach przy torbie i wiesz ile razy dziennie je zdejmuja zeby szota zrobic czy jak??widziales priesta w wieku 14-15 lat??wg twojego rozumu to pewnie zaczal ladowac w wieku 10 lat po komuni zaraz skoro za malolata tak wygladal..a nie myslales czasem ze moze to rzeczywiscie cud genetyczny?:)oczywiscie to ze biora nie ulega dyskusji tylko wk***ia mnie takie p******enie ze skoro tak w takim wieku wygladaja to wala chooooj wie jakie dawki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
a jak cie to bulwersuje to idz to zglos na policje albo do komisji antydopingowej napisz anonim ze zachodzi uzasadniona obawa ze ww zawodnicy chyba cos biora bo maja wlosy na plecah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Taka jest wlasnie rozniaca miedzy zwyklym dresem z osiedlowej silki a kulturysta. Tacy ludzie po prostu maja ten gen i wiele wiecej zrobia miecha niz zwykly koles.Dlatego wiekszosc z nas rozni to od tych wybranych

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Gowno prawda, gen tego nie definiuje. To, że w polsce nie ma dużo pro to względy oczywiste, zobaczcie za ocean gdzie pro moze utrzymac sie bez zadnego problemu, zobaczcie ile tam jest kulturystow. Wszyscy maja super gen? Mozecie sobie tak wmawiac zeby sie usprawiedliwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
to porownaj tez wielkosc kraju.Polska to jak jeden stan w ameryce:D

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
ale to nie ma zadnego znaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKADEMIA FITNESS I KULTURYSTYKI

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2012

WHEY premium