SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amator

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
Witam. Z racji iż nabawiłem się krwiaka na kości udowej nie mogę wrócić do treningów K1, ponieważ od maja lecze się na kasę chorych i nie mogę się wyleczyć Ale nie o tym chciałem tutaj pisać więc przejdźmy do sedna sprawy. Od maja do września cwiczyłem na siłowni u kolegi (prowizorka w piwnicy,każdy jakoś zaczynał) bez odżywek i diety. Mam 187cm wzrostu i ważę 78kg. Od września zacząłem chodzić na siłownię do miasta oraz zacząłem stosować gainera z Hi Teca (whey mass builder) oraz dietę wysoko białkową. Mój plan jest taki aby do stycznia robić masę a od lutego rzeźbę. Co byście mi doradzili? Jakie odżywki na początek na masę a jakie na rzeźbę itd..? Chciałbym wreszcie jakieś porady od osób które się na tym znają i ćwiczą po kilka lat.
Pozdrawiam Kuba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Masz tam zamieszczone wszystko co najważniejsze dodatkowo zazwyczaj większość prosto opisana i w sposób zrozumiały wyjaśniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jakie masz braki w diecie, ze stosujesz gainera?

Możesz suplementować kreatynę i beta alanine, ale wg mnie najpierw powinienes sie wyleczyc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
Gainera stosuje jako uzupełnienie do diety i zamiast kolacji. W tym tygodniu mam kontrolę u ortopedy. Krwiak nie przeszkadza mi w ćwiczeniu Na siłowni, trening nóg robię normalnie. Krwiak eliminuje mnie z piłki nożnej, K1 itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kubi121
Gainera stosuje jako uzupełnienie do diety i zamiast kolacji.


gainer nie liczac okresu bezposrednio po treningu to slabe rozwizanie i lepiej skupic sie na pozywieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jedzenie gainera zamiast kolacji czy innego posilku jesli jest mozliwosc zjedzenia konwencjonalnej zywnosci to najglupsze rozwiazanie z mozliwych.

Tak jak wspomnial BPL-G tylko potreningowo gainer

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
To gainera będę pił 3x dziennie.
Rano, po treningu, do kolacji. Może tak być? A jakieś suplementy lub odżywki do tego dołożyć poza tymi które zostały wymienione wyżej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
A moze zamiast pic rano gainera zjedz porzadne sniadanie? Zamiast do kolacji powieksz kolacje?
I zostaw porcje do 50g po treningu?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
gainer 3x dziennie - odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
Moglibyście mi objasnic dlaczego branie gainera 3x dziennie nie jest dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
w gainerze masz kiepskiej jakości węglowodany, pijąc gainera 3x dziennie doprowadzisz do zwiększenia masy, ale tłuszczowej

bezpieczny okres dla gainera jest po treningu - tego się trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
Dziękuję. Od jutra wprowadze to w swoje życie. Bo ja chce zrobić masę więc wydawało mi się że dobrze stosuje. Dacie mi jeszcze jakieś wskazówki na temat odżywek i tego co chce osiągnąć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szerokie plecy

Następny temat

Amatorka

WHEY premium