SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

365 dni na tesciu - dyskusja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
co do dawek testa , wydaje mi sie ze jest jakas "granica" rozwoju przy danej ilosci mg na kg,w pewnym momencie ciezko zrobic postep nie zwiekszajac dawki lub dolaczenia kolejnego srodka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
W ogole z czasem ciezko zrobic nawet cos na soku juz. Zalezy tez czego chcemy, czy chcemy byc dzikami-animalami czy dobrze wygladajacymi po prostu chlopami.

Marcin, bez hcg masz jeszcze jaja czy z pustym worem chodzisz? Masz dzieci? Serio pytam.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Nigdy nie wiadomo czyje to dzieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
jaja na offie w normie,na on nieco mniejsze,libido tak samo,moze pare tygodniu po zejsciu troche spada ale wraca do normy w miare szybko, w pazdzierniku zeszlego roku moja laska zaszla w ciaze jak bylem on od kilku tygodni, bedzie corka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
madagascar to ze Twoj stary to listonosz nie oznacza ze u wszystkich ma tak byc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Różnie może być nie chciałem Ci pocisnąć. Chyba najlepszym sposobem jest zrobienie testu płodności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
spoko:) lepiej nie robic tych wszystkich badan co chwile i sie nie przejmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Też mi się wydaje, że test jest najlepszym środkiem, przynajmniej u kogoś w moim wieku. W domu czeka żona z dwiema córeczkami, więc jest to chyba odpowiednia pora, żeby zrobić coś dla siebie. Tym bardziej po kilkunastu latach regularnego ćwiczenia. Oczywiście nie czuję się stary (żeby nie było). Wystarczy mi, że wyglądam, czuję się lepiej niż wielu, wielu nie tylko rówieśników ale i sporo młodszych chłopa (jakieś może 80% populacji). I mam "niestety" coraz większą ochotę na delikatne zwiększenie dawki Pozdrawiam wszystkich Byków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Ogolnie Ksiedzu zgodze sie ze test plus anabolik (doustny najlepiej) wystarczy. Chodzi mi o to ze na zadnych srodkach iniekcyjnych (moze poza trenem i boldem, nie wiem nie bralem jeszcze) nie uzyskasz takiej sily, nabicia, agresji, motywacji itd jak po doustnych anabolach. Przynajmniej ja tak mam, nie wiem jak wy. Jak walne glupia oxe (raz bralem) to miesien inny zupelnie niz bez. Tak samo na mecie, czy teraz jak wejde na antoniusza. Nie przeskoczy tego, doustne anaboliki dzialaja cuda ze tak powiem. Ta sila, to nabicie, ta nie tyle agresja co motywacja. Lubie to! Hehe.

Skint, dzwonie do zony ze mete chcesz jesc.

Nacjol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Hawaj85 wstaw jak możesz fotke po takim biciu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO+CYPION rozpiska

Następny temat

Bardzo prosze o rade META

WHEY premium