SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

24lata, 183cm, 78kg, prośba o pomoc ;)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
Witam serdecznie!
Na forum jestem od przed chwili, więc chciałbym wszystkich powitać! :)
Nie rozpisując się zbytnio, przejdę od razu do rzeczy. Mam mały problem, który pewnie dla Was będzie banalny, wręcz śmieszny.
Wymiary i waga, jak w temacie więc nie będę się powtarzał, jestem ogólnie dość szczupły, tylko że ostatnio, zostałem posiadaczem "brzuszka piwnego", czemu się nie dziwie bo jestem fanem lepszych marek piw. Do tego doszły złe, a wręcz bardzo złe nawyki żywieniowe, do czego się przyznaję bez bicia ;p

W końcu chce ze sobą coś zrobić, zrzucić brzuchola, trochę się podrzeźbić i nabrać lepszej kondycji.
Wiem że podstawą są dobre nawyki żywieniowe, postanowiłem policzyć swoje CPM, ale co kalkulator albo wzory, to inne wyniki, któremu wierzyć? Uśrednić?
Po drugie, jakie ćwiczenia? Od poniedziałku do piątku jestem w delegacji, pracuje jako alpinista przemysłowy. Myślałem o bieganiu po pracy (kiedyś bieganie sprawiało mi przyjemność) + jakieś ćwiczenia w pokoju.

Co polecacie?
Cały czas czytam forum i różne artykuły ale już mam mentlik, dieta redukcyjna czy na masę?

Byłbym bardzo wdzięczny za naprowadzenie mnie na jakiś tor :)

Pozdrawiam gorąco!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10947
wymiary a najlepiej foto. Waga i wzrost nic nikomu nie powie, możesz być tzw chudym grubasakiem i miec bardzo wysoki bf. Moim osobistym zdaniem najlepiej jest napierw redukować później masować i znowu redu i ok. Bo jak będziesz masować to może z tego wyjść najpierw masa potem masa czyli świoniomasa ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
jak chcesz zrzucic brzuch-to dieta redukcyjna.

moze pomysl o zakupieniu TRX-a by zrobic sobie trening na wyjezdzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi:)
Fotki niebawem wrzucę, wg mnie, jak to sklasyfikowałeś jestem chudym grubaskiem ;p
Hmmmm, ciekawy ten TRX, wcześniej o tym nie słyszałem, pomyślę nad tym.
A jak z tym CPM, bo wychodzą różne wyniki i nie wiem do którego się ustosunkować...

I tak jak pisałem nie chodzi tylko o zgubienie brzucha, myślę że mogę to uznać za efekt uboczny, chce się podrzeźbić, wyrobić kondychę i lepsze samopoczucie.

Zmieniony przez - wiatru w dniu 2014-12-28 17:32:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 100
Przepraszam za post pod postem, ale nie mogę edytować pierwszej wypowiedzi...
Załączam zdjęcia mojej sylwetki, oraz wymiary:
W klacie 88cm, w pasie 91cm, "łapa" 32cm.
Jeśli potrzeba czegoś więcej, podam.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Tak jak pisali. Typ budowy skinnyfat. Poruszaj się trochę i brzuch zgubisz. Trening domatora + bieganie zrobi robotę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] suple, mandaty i troche herbaty

Następny temat

jedna ręka w obwodzie mniejsza od drugiej

WHEY premium