SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świński ryj... :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
Witam wszystkich !

Panowie problem polega n tym, że kumpel jak bieze tescia to mu okropnie morda puchnie, ale tak naprawde okropnie. Ciagle głupie teksty typu : a Tobie kto wp******ił? Wbił 9 szczałow propa 100mg eod i tak mu morda spuchła ze go panna zostwiła, oczka malutkie sie zrobiły popuchniety jak skur***yn. Po mecie nic mu nie jest zjadł juz z 1000 tab ale przeciez na samej mecie jechał nie bedzie jechał.

Z testosteronow wzioł tylko te 9 strzałow propa i odstawił..

ATD zapobiegnie tej opuchnietej twarzy?

Ewentualnie co proponujecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
oprócz pieczywa, owoców pisałeś jeszcze o gainerze a jeśli to jakiś z tych gorszych to sam cukier i od tego też może puchnąć

btw, ja na mecie też nie puchłem mimo że wtedy nawet nie liczyłem węgli a na teście tak dlatego musiałem kontrolować węgle

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2012-10-16 19:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2207
inny srodek , inna firma nie tylko prop jest na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwna sprawa, przeciez prop w tej dawce nie powinien wywolac takiej aromatyzacji
mierzyl chlop cisnienie? moze w tym tkwil problem
lub moze co inne bylo w flakonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
to był prop rotex laboratories, deka pmp i cypio bałkana lezy na pulce i sie zastanawia czy wbijac.
cisnienie mail zaj**iste ale tylko raz na imprezie jak wudy popił, mówił ze myslał ze zejdzie z tego świata :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
boji sie udezyc cypio bo jak znowu tosamo bedzie to znim stezenie spadnie to bedzie dobry tydzien z taka morda chodził a nie 2 dni ;D

SORY ZA POST POD POSTEM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
Prop to raczej to nie był...

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1022
a jak mwejdzie na cypio i deke i mu spuchnie znowu to co proponujecie zeby to znikneło z twarzy?


Zastanawia mnie jedno : jak ,,prop,, powodował taka retencje to meta tez powinna przeciez, a po metce nie ma sladu na twarzy.

Zmieniony przez - dzikowiak w dniu 2012-10-15 19:58:05

Moze byc to ze jego orgnizm nie toleruje sztucznie podawanego teścia? albo zamiast propa był mix?

Zmieniony przez - dzikowiak w dniu 2012-10-15 19:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech strzeli to cypio w lajtowej dawce; fakt stezenie tak szybko niespadnie, ale i tak szybko niewzrosnie, wiec z dnia na dzien leb mu nie spuchnie, a jak bedzie widzial delikatny obrzek to konczy cykl

chlop rownie dobrze mogl byc uczulony na "cos" co bylo w propie, moze na alkochol, lub jakies inne gowno co tam bylo
w underach w 100% czystosci niema co wierzyc, zaloze sie ze przy co drogim underze chce rozyebac miernik gajgera %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Ja bym szukał winy w diecie.Jak chleje na cyklu to pewnie i soli i wegli na noc nie załuje i stad retencja.Niech diete zmieni i kreci aero to morde bedzie miał jak człowiek a nie jak prosiak. Przyprawiac ziołami zamiast sola, nie żreć cukrów prostych i AERO. Japa wróci do normalnosci.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozpisz dietę kolego i wszystko sie wyjaśnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 384 Wiek 3 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6416
W diecie zazwyczaj lezy przyczyna. Za duzo wegli prostych. Przejadanie sie itp ale zdarza sie tez ze zamiast propinianiu tessta daja methyl testa i po tym sie puchnie w pare dni. Niby panuje obiegowa opinia ze sie nei da methyl tessta wladowac bo cos tam nie stabilnie czy cos i ze na oleju nie wyjdzie ale to nie prawda



Zmieniony przez - JesseJane w dniu 2012-10-15 20:36:27

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie środki na poprawe jakości nasienia (spermy) ??

Następny temat

Pierwszy cykl - winstrol

WHEY premium