SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] KALISTENIKA NA POWAŻNIE VOL.6: MOBILNOŚĆ DLA ZAPRACOWANYCH

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 13820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
Dziś nastąpiła lekka rewizja wczorajszych dokonań było zdecydowanie ciężej l-sit przy dobrze przyjętej pozycji technicznej fajnie ciągnie w pośladkach i tyle uda
Mostek całkiem nieźle ale trzeba tam popracować nad dobrą pozycją.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W dopracowywaniu poszczególnych pozycji nieocenione jest lustro. Zawsze jak uczę się czegoś nowego, jakiejś nowej pozycji lustro pomaga w chvj.

Zrobię zresztą taki art w stylu tips&tricks, bo w kalistenice jest dużo patentów przyspieszających progres. Może dzisiaj się pojawi, a może jeszcze trochę, bo cały czas coś mi się przypomina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80259
ja l sita nie czuje za dobrze tzn nie jestem w stanie go wykonac a robiac progresje nie czuje rozciagania, ale mam nadzieje ze to kwestia czasu.
Mostek zrobiłem dzisiaj pierwszy raz w życiu ze spiętym posladem i uczucie rozciaganych zginaczy bioder było cudowne - id dzisiaj mostek codiennie !!

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Spróbuj prostować nogi w ten sposób i celuj żeby dojść do kąta między nogami a tułowiem 90 stopni.



Co do samej progresji poręcze są świetne, bo możesz regulować wysokość nóg. A jak nie poręcze to np odwrócone krzesła. Wtedy próbujesz stale wznosić wyprostowane nogi coraz wyżej- jak dojdziesz do momentu w którym masz je równolegle do podłoża to wtedy przechodzisz na podłogę.



Jeżeli przy żadnym z powyższych nie czujesz rozciągania to jesteś bardzo rzadkim przypadkiem, i problem lezy u ciebie głównie w sile brzucha (ale u 90% to oprócz siły brzucha, przykurcze z tyłu i słabsze czworogłowe, za słabe na to aby rozciągnąć ten przykurcz, ja przy pierwzych l-sitach miałem bardzo mocne spięcie czwórek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80259
no czwórki mi też spina mocno a i brzuch do mocarnych nie nalezy , ale dzikei za odpwoiedz
Jeszcze jendo pytanie czy to normalne ze przy mostku bardzo mocno rozciaga mi klate?

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak- klata i barki głównie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
Mostek szybko weryfikuje gdzie mamy słąbe rozciągnięcie zwłaszcza w okolicach bioder i klatki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Racja, ale to właśnie w tych okolicach uczucie po porządnym rozciągnięciu jest niesamowite.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
Ludzie ogólnie mało się rozciągają, na siłce to może 2-3 osoby kojarzę, które się rozciągają po treningu i podobna ilość ludzi robi rozgrzewkę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80259
ja zawsze cisne rozciaganie obowiazkowo chodzby 5 minut ale jest

ale co racja to racje uczucie w klatce genialne mam nadzieje ze na siłę tez sie przelozy


Zmieniony przez - Qitr w dniu 2016-01-15 15:42:02

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka w kształcie V

Następny temat

poprawa czucia pompy na plecy

WHEY premium