SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

........w drodze na KSW !!!!!!.......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75500

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
Witam, pewnie zdajecie sobie sprawe że za pare dni czeka nas wielkie wydarzenie... po raz kolejny nasz kochany dziubdziasek Pudzian wskoczy na ring i pokaże że Polska rządzi

Ciekawi mnie wasze zdanie na temat tego starcia...

Czy tym razem Mariusz rozniesie, zgładzi, zmiażdży czy może zetrze w pył swojego rywala ??


A może trafi się jakiś "super znawca" który znowu stwierdzi że strong man nie ma szans z fighterem ??

Wszyscy mają szanse wypowiedzieć się w tym temacie...

Zapraszam do dyskusji cały doping



Zmieniony przez - zawodnik89 w dniu 2010-05-04 12:44:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i wczoraj Albertowi zabraklo troche umiejetnosci na starszego Kliczke szkoda.
Ale pokazal sie z jak najlepszej strony moim zdaniem ,zrobil co mogl,nalezy sie szacunek za walke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Ja stawiam na Mariana ale coś gnaty mówią że nie będzie tak łatwo jak z testosteronem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7109
Z caly szacunkiem dla Mariusza,ale wedlug mnie bedzie bardzo ciężko...

" nie raz chce byc najlepszy, nie wiem czemu, ale mam tak "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
pudzian wygra

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
Mariusz sprawia wrażenie takiego faceta że jak ktoś go uderzy to on wybucha jak bomba atomowa i rozkvrwia wszystko dookoła

jak japoniec go trzaśnie w twarz to pudzian go zabije i jeszcze przy okazji sędziów połamie jak bedą mu przeszkadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
ciekawe jak pudzianowski doszlifował swoją technikę w stójce bo myślę, że spory fragment mogą tak walczyć.

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
jak go zniesie do parteru to po nim :) masa wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
nie no ostatnio z techniką to naprawdę była kiszka

ale teraz nasz strong trenuje już tylko pod walke już dobrych pare miesięcy

a jak dobrze wiemy jak Pudzian coś robi TO ROBI KURVA NA 100%

więc technike ma już pewnie na poziomie overeema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




haha tyle w tym temacie z japońcyzkiem na KSW raczej wygra bo technicznie obydwoje nie grzeszą ale dwa tygodnie później z Sylvia dostanie i sie skończy sprzedawanie skór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
to jest waga ciężka i moim zdaniem oni techniczne nigdy w 100% nie będą dobrzy a tym bardziej szybcy tak jak jest to w wadze np. do 65kg kiedy "zdechloki" wymiatają przez 2rudny jak naćpani dyskoboy'e ale zobaczymy ja jestem za Mariuszem tylko mam nadzieje że wygra walkę w wielkim stylu a nie jak z Najmanem ( bo wyglądało to podobnie jak 15stolatkowie jak się leje na podstawówce u mnie za blokiem ) zobaczymy co pokaże w ringu, będę miał raczej przyjemność oglądania walki na żywo ktoś z was też się tam wybiera ? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
"wymiatają przez 2rudny jak naćpani dyskoboy'e"
:D:D:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

witam moze mi ktoś pomóc cel redukcja...

WHEY premium