SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiany nocne w pracy, a dieta i suplementy oraz trening

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 300
Ostatnio zmieniłem prace. Mam teraz same zmiany nocne tzn. wyjeżdżam z domu o 16.00 wracam o 6.00 śpię do 12.00 i tak codziennie z przerwami 1-2dniowymi co jakiś czas. Nie wiem jak sie dograć do tego trybu. Do tej pory miałem wszystko poukładane, 5 posiłków, 2godziny po obiedzie trening, po treningu 2godziny posiłek itp. itd. Teraz wychodzi, że jem tylko 3 posiłki. Jak wstanę śniadanie po 12:00, o 14:00 trening, przed 16:00 obiad i o 23:00 posiłek w pracy (kanapki, banan, twarożek itp.). Ćwicze systematycznie od grudnia. Z suplementów stosowałem Mass Freak i Shock Therapy przed treningiem. Przytyłem ok 10kg (mam 21lat, ważę 75kg i mierzę 175cm wzrostu) z czego jestem bardzo zadowolony. Teraz obawiam się, że przez taki tryb życia powróce do dawnej wagi. Jakiś czas temu zamówiłem Pure Creatine, Pure Power, AAKG z Treca oraz Torrenta z Universala i jak na razie na tym zakończe przyjmowanie suplementów (nie chce się od nich uzależnić), co najwyżej na zimę znowu jakaś masówka. Nie wiem jak teraz stosować zamówione suple i jak z dietą. Może jakaś rada?

"Strach przed porażką nie może być powodem, dla którego mielibyśmy czegoś nie spróbować."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
tak samo jak w trybie dziennym, tylko musisz wszystko sobie poprzestawiac
oraz wiecej posilkow w pracy musisz wygospodarowac.

1. zadbaj by posilek przed snem mial tez zrodlo wegli dobrej jakosci.
2. rano zjedz cos lekkiego a pozywnego.
3. po treningu daj spora czesc kalorii z dnia.
4. w racy 2-3 male posilki by dopiac reszte.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

new mass mutation miarka dawkowanie

Następny temat

Gainbolic - OLIMP

WHEY premium