SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana w zejsci z cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
witam
jestem na cyklu
meta 30mg/dzien
oma 500mg/week

po 5 tyg

waga+9kg do przedu
łapka +3cm
troszke napuchniecie spadło ciezko tyrałem ostatni

teraz 3tyg po 750mg/week omena
potem tydz 500mgi tydz 250mg
zejscie miało byc
prop+npp

mysle nad zmiana
winko+ masteron
co wynato???????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a gdzie testosteron??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
siema aras

no własnie tez myslałem zeby dorzucic propa

ty z tego co pamietam tez pisałes o zejsciu masteronem

to jak dać
winko
+prop+masteron??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masteronem schodziłem po trenie, teraz dalem na koniec cyklu masteron na ubicie,ale przy zejściu dla mnie podstawa to prop, łagodniej można zejść z dawkami testa, ułatwia to znacznie odblokowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
aras jak wspominasz mast po trenie ? tzn ruszylo utrzymalo moglbys cos jasniej

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
podobne efekty przy znacznie mniejszych sajdach
ogólnie bardzo dobrze mi wchodzi masteron, siła niesamowita, idealny środek żeby tak gwałtownie nie odstawić właśnie trena
choć teraz dałem go w końcówce cyklu masowego, bez trena i efekt bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
no czyli co zejsc

masteron+prop
czy masteron+prop+winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zależy ile masz przerwy między meta a winkiem, jak nie za krotko i nie narzekasz na wątrobę to może być masteron+prop+winko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+oma

Następny temat

Jaka Meta , Winstrol w tabl?

WHEY premium