SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana cwiczen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
wiec ulozylem sobie taki trening i mam pytanie odnosnie tego czy moge np zamienic lp 10 czyli wspiecie na palce jednej nogi jakims innym cwiczeniem



[http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=149] 
pzdr zawisza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Po co chcesz je zmienić to dobre ćwiczenie na łydki i piszczel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
bo ja wole rozwinąc bardziej gorne miesnie np klate kaptur bica czy motyl a nie nogi polec mi jakies zastepcze cwiczenie
pzdr zawisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
To czy zrobisz więcej ćwiczeń np. na biceps nie znaczy,że większy urośnie, a raczej wręcz przeciwnie przetrenujesz szybciej i nic nie urośnie tylko będziesz musiał przerwę robić. Nogi to podstawa, dobrze "rozbudowane" nogi poprawiają wygląd sylwetki.
Trening ten układał profesjonalista więc TYLKO ĆWICZYĆ !

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1620
dobra przekonales mnie tym ale chodzi mi o to ze w tym treningu nie ma nic na te czesci ciala kaptur i motyl

pzdr zawisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Najpierw ćwiczy podstawy po tym przyjdzie czasz na bardziej szczegółowe grupy mięśni tym samym inny trening. Ale podstawa musi być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie-plan na siłe

Następny temat

plan do oceny przez kogoś kto się NA TYM ZNA

WHEY premium