SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma, ryboza hit czy kit

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dla biednego studenciaka bez karty do płacenia w necie (a zasadniczo to wogóle bez konta bankowego ) To naprawdę dobra alternatywa.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
specjalista masażu leczniczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A to fakt - w tym wypadku jest to najtaniej!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
zma dobry suplement a tym bardziej dodajac go do alc i tt, a co do rybozy to shit jak dla mnie

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy np nie lepiej polaczyc ZMA z kreatyna i ovopolem niz z TT? Bo mi sie wydaje ze takie polaczenie byloby lepsze. Co wy na to?

" Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem "

Jesli moja odpowiedz ci pomogła kliknij na "czytelnik działu" w prawym, dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
nie,ja uwazam ze najlepsze efekty uzyskasz laczac tt i zma poniewaz obydwa ponosza tescia... ale zawsze mzoesz jeszcze kretke do tego dolaczyc

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bo ja gdzies tu na forum cytalem ze do cyklu kretki mozna dodac ZMA, no i ze taki cykl kretka+bialko+zma daje dobre efekty.

" Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem "

Jesli moja odpowiedz ci pomogła kliknij na "czytelnik działu" w prawym, dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
jezeli nie planujesz pozniej TT (np. za mlody jestes) to mozna ZMA polaczyc z kretka, ja tak bralem i bylem happy bardzo, sila niezle poszla

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sa dwa powody dla ktoorych warto brac zma z kreatyna(tak jak pisze GOORAL) ,,magnez i b6...dobre połaczenie ..

polecam olimpa ..oczywiscie ..jakosc /cena .najlepsza

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19324 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158877
Ja tam magnez zawsze odzielnie w czasie cyklu dostarczam(tabletki z apteki:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6829
Ja będę zawsze bronil Rybozy - wspaniały wynalazek dla kogoś kto nie chce łapać "opony" na cyklu kreatynowym. Ryboza wychodzi duużo drożej niż glukoza ale za to efekt jest taki sam albo i nawet troszkę lepszy i nie obrośnie się od niej sadłem co jest możliwe po zażywaniu dużych ilości glukozy...Więc peacE

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY warto tą kretkę ?????

Następny temat

BCAA

WHEY premium