SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zejde do takiego bf do wakacji?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
wystarczy spojrzec na brzuch i widac ze bf mam sporo wiekszy. mam okolo 15 % podejrzewam a koles z 10, na zdjeciu tego tak nie widac ale na zywo widac ze mam sporo na brzuchu i w okolicach klaty

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ale brzuch to mięsień, musisz mieć co odsłonić... Ćwiczyłeś coś kiedykolwiek czy dopiero będziesz zaczynał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
cwiczylem sporo tylko wlasnie ten tluszcz :) a brzuch mam chyba najbardziej rozwiniety

Zmieniony przez - dvilla_07 w dniu 2013-04-23 20:26:18

Zmieniony przez - dvilla_07 w dniu 2013-04-23 20:26:38

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
u mnie najwiekszy problem jest ogolnie z klatka bo mam 100 cm :/ ale na zalaczonym zdjeciu wiecej pewnie nie ma a taka stlwetka by mnie zadowalala :)

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie wiem gdzie Ty widzisz tam tłuszcz... Skoro ćwiczyłeś, to znaczy że nie tu jest problem, tylko w diecie; wyrzuć śmieci, kontroluj ilość kcal i powinno być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
mam i wiem to ja to widze moze na zdjeciu tego nie widac ale wiem ze jest i sporo zaslania miesnie brzucha

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
i przykladowo na tym obrazku : http://i2.pinger.pl/pgr479/aa2b6bcc000a5b704a570a88/cam_gigandet_twilight.jpg koles ma jeszcze mniej masy niz ja ale cholernie niski bf i dlatego wyglada dobrze :) ciekawi mnie jeszcze jak to jest z podcieciem klatki . mowi sie ze trzeba miec co podcinac a na tym obrazku widac ze on jest chuderlak a mimo to klata podcieta. od czego zalezy taki efekt? tez od bf??

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
On nie ma podciętej klatki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Poza tym bez urazy ale weź się za układanie miski, a nie za przeglądanie zdjęć chłopaków którzy według Ciebie dobrze wyglądają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3620
po prostu chce znalezc jakis swoj cel :) i koles nie ma podcietej klatki ? moim zdaniem ma :p wiadomo ze nie jest to klata jak u kulturysty ale mi o taki efekt chodzi. wiec prosze odpowiedz. na poprzednie pytanie i juz nie mecze Cie :)

(...) " Nie chwal się że kogoś znasz .. żyj tak aby chwalono się tobą "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tą progresją w treningach na mase ?

Następny temat

Budowanie siły bazowej - MMA

forma lato