SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zagubiony ekto

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

18

Waga

70

Wzrost

193

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

7 miesięcy

Uprawiane inne sporty

.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

walcze

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

.

Zażywane suplementy

.

Ostatnio przerabiany plan

fbw

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
Witam, na początku chce powiedziec ze jestem wysokim patyczakiem, na początku swojej przygody z cięzarami 6 miesięcy robilem trening fbw. od 2 tygodni przezucilem sie na splita, duza objętosc treningu, cwicze nawet 2.5 godziny na sesji. wiem ze jak jestem ekto to trening powinien trwac jak najkrocej, czytalem ze nawet 30 minut, widze ze wejscie na splita bylo blędem, przynajmniej tak mi sie wydaje. i teraz mam prosbe aby ktos mnie naprowadzil co mam teraz zrobic bo juz sie pogubilem, jaki trening wykonywac? dzięki za wszelką pomoc. nadajcie kierunek mojej pracy. dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pokaż plan który wykonujesz, napisz jakie masz wyniki w przysiadzie/mc/wl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
mysle ze to nie jest wazne jakie cwiczenia robie wazne ze po 15 serii na duze grupy 11 na mniejsze i mi sie bardzo dlugo z tym schodzi. jestem bardzo chudy wiec raczej powinienem zmienic trening na duzo krotszy prawda? co mają do rzeczy moje osiągi. chce tyle o rade co mam zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nieważne czy jesteś chudy, gruby, wysoki czy niski. Idziesz na trening ( walczysz z demonami ) wypacasz siódme poty na sali (dbasz o jak najwyższą intensyfikację treningową ) i wychodzisz z siłowni. Uszczuplij swój model ćwiczeń i to wszystko. To jest oczywista oczywistość.

Jeżeli chcesz skonkretyzowanego feedbacku daj o sobie więcej informacji które ułatwią sprecyzowania dla Ciebie wskazówek lub jakiekolwiek poprawy ze strony forumowiczów.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-06-28 16:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
co myslicie o tym splicie? cos byscie zmienili/dodali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przede wszystkim połączenie i dobór ćwiczeń więc praktycznie cały plan jest do przerobienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
więc co w nim wypada zmienic? co jest nie tak w polączeniu? mysle ze te cwiczenia są w miare głowne i podstawowe? moglbys pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
a moze znasz jakiegos dobrego gotowca aby nie byl do przerobienia? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Polecam zaglądnąć do postów podwieszonych, szczególnie temat "Pierwszy rok treningów", masz tam dużo gotowych planów z różnymi podziałami, spokojnie możesz którymś z nich ćwiczyć byleby był dostosowany do twojego poziomu zaawansowania, nie rzucaj się na bardzo rozbudowane plany. Tutaj trzeba zmienić połączenie, nogi potrzebują osobnego dnia na trening, podciagania sztangi wzdłuż tułowia unikaj w ogole, chyba, że będzie to robione z linami wyciągu lub sztangielkami, inaczej jest to bardzo kontuzjogenne ćwiczenie.

I koniecznie musisz zadbać o dietę, inaczej efekty będą marne nawet przy najlepszym treningu.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-06-29 16:10:10
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta

Następny temat

proszę o pomoc

WHEY premium