SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z czym beta bolic ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
to, Ok nie bede bral mono w DT. Tylko 10 g w DNT.Co do BA to zakupilem dwie puchy i bede bral przed i po treningu w DT i w DNT ok 3 -4 g.Dzisiaj wlasnie odczulem ta odzywke z SFD poprzez ''uklucia '' tak przez ok.20 min.Musze tez powiedziec ze po wzieciu tych trzech odzywek po ok.30 min musialem isc do kibla ,bo mnie troche szczyscilo.Moze to normalna rzecz bo zoladek sie jeszcze nie przyzwyczail.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jak przedobrzyłeś z ilością kreatyny tak mogło się stać, lub żołądek wrażliwy na którąś z form kreatyny z beta bolic


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-07-24 21:12:22

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
akurat dzis wzialem samego mono tylko 5 g .Moze nie brac tak wszystko w jednym momencie tylko w odstepie czasowym ,bo ja wiem 20 czy 30 min..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
zostalo mi troche tego jeszcze prochu i tak Creapure Universala ok.200 g,BA SFD ok.180 g ,BB ok.180 g .Chcialbym skonczyc te suple i w trakcie np.dokupic 200 g CReapure Universala czy tez BA i jakis potem ewentualnie po skonczeniu BB 180 g ktore mi zostalo jakis zamiennik .Moge tak rozpoczac i skonczyc cykl ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie wazne jaką kreatynę zakupisz. spokojnie mozesz sobie dokupić to co Ci brakuje w małym opakownaiu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
wiem ze Creapure Universala dokupie 200 g puche .Natomiast BB to sa tylko 500 g ,ewentualnie capsy 240 sztuk.Jaki bys mi zaproponowal inny zamiennik BB ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
zamiast bb np creacong https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_CreaKong-opis28854.html#wartosci
ale psokojnie na samym mono możesz dokonczyc

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
savickas26
wiem ze Creapure Universala dokupie 200 g puche .Natomiast BB to sa tylko 500 g ,ewentualnie capsy 240 sztuk.Jaki bys mi zaproponowal inny zamiennik BB ?


na BB solo potrzeba niestety 2 opakowania, mnie sie bardziej podoba produkt hi tca hyperfusion pod katem skladu
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_HyperFusion-opis3614.html

mozna uzupelnic go beta-alanina i bedzie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
raczej bymsie sklanial ku Crakong ktory wydaje sie byc ekonomiczny i wydajnieszy na 2-3 miechy cyklu.Sprawdzalem opinie i na ogol sa dobre wzgledem sily czy tez nawet masy.Po za tym w BB tez jest taki mix kreatyn ale nie powiem zeby byla rewelacja.Dlatego tez wole sprobowac po skonczeniu tej puchy (180 g) cos nowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
Kong tez ma spoko sklad wiec smialo podjadaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Machine Man Burner - Czy obciąża nerki?

Następny temat

Odżywka na masę odrazu po redukcji..

WHEY premium