SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xz178 na moderatora!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
xz178 wlasnie ci odpowiedzialem tylko chyba nie za bardzo zrozumiales!
Zostaw cwaniactwo na boku i nie cwaniakuj przez internet bo to tylko pokzauje jaki z ciebie bystrzak kolego!
A cykl tez miale wybitnie spierdzielony, ciekawe czy sam go ulozyles czy ci jakis geniusz pomagal.
Ziki zamiast Clomidu ja wole Nolvadex ze wzgledow juz prze ze mnie opisanych, chyba pamietasz.
Oczywiscie dbam o diete i kreatyne zaczynam z clomidem/nolva i do tego clen chociaz nie zawsze uwzywam "clenbuteron" bo czasami czuje ze mnie odwadnia niepotrzebnie.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie cwaniakuje tylko się pytam kulturalnie.
Wytłumacz mi niby czemu ten cykl jest s******...y? jestem w 7 tygodniu i poszło 17kg a w dodatku mało się zatłuściłem a prolangatum prawie nie ciągnie wody.
Wracając do clena To rozumiem że ma to być tak--przez dwa tygodnie co dwa dni po tabletce clena 0,04 (po 0,5 tab 2razy dziennie) po czym 2 tyg. przerwy i od nowa. Po dwuch miechach mogę walić nowy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 491
Na pewno nie tak jak omka, ale ciągnie wode. Przekonasz sie po cyklu (i z tłuszczykiem też). Clen 2 dni brania 2dni przerwy tak 2tyg. Następna kuracja 3-4 miechy pózniej a nie 2. To nie cukierki!

duff

duff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Clarity nie nie koksuje...tylko chcialem wiedziec poniewaz duzo osob teraz mnie sie radzi z osiedla i wole ja im doradzic niz maja brac z zerowa wiedza...
Lifter czyli np. po dece nie bierzesz odrazu kreatyny?? czekasz te 2-3 tyg. jak juz minie okres poltrwania i wtedy razemz nolva ,dobrze rozumiem??
Czytalem post nolva vs clomid...ale nie pamietam czy mozna tez zastosowac nolve po cyklu deki np.??? czy odblokuj bo ja juz sie motam a czytac post caly od nowa nie chcem:P


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co wiem to zawodowcy stosują przerwę co najmniej tyle ile trwał cykl , w moim przypadku to 2 miechy. Rozumiem że z przyczyn zdrowotnych większa regenaracja jest lepsza, ale jeżeli chce się dojść do czegoś w tym sporcie to trzeba skracać te okrey do minimum. Czyż nie mam racji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
NIE!!

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 491
Nie przesadzaj! To są zawodowcy koksują pod okiem swojego lekarza cały czas monitorują swój organizm a i tak przeszczepiają niektórym nerki i Bóg wie co jeszcze. A ty co? Robiłeś badania przed w trakcie i po cyklu? Założe sie, że nie! Organizm musi odpoczać, przeciesz clomid, nolva czy clen też obciążają wątrobe jak sterydy! Te twoje dawki teścia to też nie są małe! Ale rób jak uważasz.
Same sterydy nie robią wyniku.

duff

duff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcę się tu z wami sprzeczać bo mam do was szacunek, ale ty gościu z pseudo "meta rulez" mówisz mi że nie mam racji. Sądząc po twoim nicku sam nie wiesz w co się pakujesz głosząc że meta "rulez". Meta to najgorszy steryd jaki w życiu słyszałem i brałem. I uważam że łącząc clen nolvę i clomid wyżądze znacznie mniejsze skutki uboczne niz ty 100 tab mety pewnie ruskiej w dodatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
no dobra to powiedz czemu meta ruska to taki syf?? bo ja nie wiem a bardzo chcem wiedziec...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
O czym wy tutaj debatujecie, cykl z***any bo jak tobie sie bedzie wydawalo ze juz sie skonczyl to jeszcze bedziesz na tescie kolego i zobaczymy wtedy a 17kg to jest sama woda
Clen 2 dni i 2 przerwy to bez sens poniewarz te 2 dni, przez to ze okres poltrwania clenu, to ponad 48h i tak nie bedzie przerwa! caly czas clen bedzie krazyl w organizmie!



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-D,Winstrol Depot,Metanabol.

Następny temat

Umysl

WHEY premium