SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xpand - nowa formuła czy stara?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Ja kupilem teraz tego Xpanda New Formula i go przetestuje:)Wedlug mnie lepiej tego nowego bo cena taka sama a sklad nowego lepszy:)Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
narzekam poniewaz nie zdobylem zadnego kg a na starym xp zlapalem dobre 4kg i tak samo sie odzywialem zeby nie zmarnowac kasy na wydany supl czyli prawie pol kuraka dziennie twarogi,jajka mialem gainerka tak jak teraz mass xxl, witaminki,omege-3,magnez itd wiec nie wiem cemu trening zmienilem przed cyklem ale jeszcze raz zmienie w czasie cyklu moze cos da....przeczytalem ostatnio w gazetce "kulturystyka" ze dobze jest experymentowac w treningu laczac pary mniejesze ze soba wiec teraz zrbie bicek +tricek dlatego ze moj priorytetem jest bicek i tez ze bedzie mozna sie lepiej skoncetrowac, wieksze ciezary i bez zmeczenia poczatkowego a co sadzicie o polaczeniu klata+plecy i nogi+ bary+przedramiona?
Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
losvato twój profil jest prawdziwy ??

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chcesz przytyc zwieksz kalorie w diecie od tego jest to glownie uzaleznione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
ok no tak wiem wlasnie te kalorie dlatego gainerek ....profil jest dawno nie aktualny ..jak dojde do wyznaczonego celu do wakacji to wtedy po wpisuje aktualne wymiary

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1354
dobra, ale przekonaj mnie pod jakim wezgledem stary xpand jest lepszy od nowego, przeciez w nowym jets TO SAMO plus pare dodatkow, wiec uzasadnianie wyzszosci starej wersji xpanda nad nowym jest nielogiczne, w najgorszym wypadku nowy xp dziala tak samo jak stary

a to ze na twoim przykladzie bylo inaczej mnie nie przekonuje ani troche

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
hmmm... w starym nie bylo kofy. moze jednak prawdziwy jest "mit" kofa+kreta no w sumie sam w to nie wierze, ot takie pytanie badawcze

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
nomader chcialem wlasnie to napisac ze wlasnie w tym nowym jest kofeinka i moze to xle wplywa na kretynke tylko ile tam dokladnie mg jest tej kofeinki to nie wiem moze 1g a ile wystarczy kofeinki zeby kretyna nie dzialal jak powinna ? moze akurat tyle ile jest w tym nowym xpendzie hehe ...zartuje ...przetestuj zobaczysz puxniej zaapodaj sobie starego xp i zobaczysz roznice
pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
no to sie akurat dobrze sklada bo wlasnie dzisiaj zaczynam cykl z nowym xp

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5184
A ja dzsiaj zaczalem 3 tydzien na nowym Xpandzie i ZERO efektów poza marnym pobudzeniem. Dieta, regeneracja, trening- wszystko jest dobre. Zero siły, zero masy!

Specjalista w dziale doping ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradzcie!!!

Następny temat

Rozstepy po kreatynie

WHEY premium