SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost :(((((((((((

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1680
Hej Gelo niezałamuj sie. Ja ma prawie 21 lat i tylko 172cm wzrostu. Wiem że twoja sytuacja jest nieco gorsza, ale moim zdaniem napewno możesz jeszcze urosnąć. Sam chce podskoczyć parę cm. Dostałem wczoraj od pewnego gościa świetny program na wzrost. Autorzy twierdzą, że można się wyciągnąć maksymalnie 10cm w dość niedługim okresie. Są tam podane cwiczenia jakie należy wykonywać oraz dieta jaka powinna być stosowana. Mi starczyłoby choćby 4cm. Jest tylko jeden problem potrzebuje kogoś kto by ten program przetłumaczył. Jest on niestety w języku angielskim.I teraz niewiele z tego rozumiem. Jednak program ten jest bardzo obiecujący i wydaje mi się, że pare centymetrów może wyciągnąc się każdy w wieku do 25 lat.Jeżeli byłby ktoś chętny przetłumaczyć ten program to prosze o kontakt na gg.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Jak kości masz już zrośnięte, to Ci nawet centymetra nie przybędzie. Ale spróbować zawsze można. Wklej ten tekst jeśli możesz(najlepiej spolszczony). Może komuś to pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
a to skubany ja mam 165 i 17lat juz sie chelpilem tym ze jestem najnizszym uzytkownikiem forum ... a tu taki walek ... no lipa tak w ogole to sie nie przejmuj wiem co to znaczy byc takim kurdupelkiem, ale widzialem taki motyw na silowni ze kolo mojego wzrostu tylko koksiarz na******lil typkowi co mial za 190cm, tez napakowany, ale spaslak troche wiec wiesz nie wazne czy niski czy wysoki ale czy konkretny hehe. pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

książka o dopingu w kolarstwie

Następny temat

Pociągi - ostra jazda (?)

WHEY premium