23.07.12 PLAN A + Bieg Spokojny poprzedni: --> http://www.sfd.pl/%5BStara_Gwardia%5D_Lejjla%2F_Dziennik%2F_Nine_lives%2C_Cat_Eyes-t770311-s90.html#post8 1. Przysiad przedni 3x10 10x30kg 10x35kg 10x40kg 2. Wykroki ze sztangą 3x10/nogę 10x30kg 10x35kg 10x40kg 3. Zarzut + PP 3x10 10x25kg 6x30kg 6x30kg - w 1 i 2 +5kg w porównaniu do ostatniego [...]
[...] to było. - i oczywiście: najgorszy start najlepszym treningiem (ojj... miałam dziś najlepszy trening na świecie ) z minusów: - bolała mnie stopa! znowu! musiałam co jakiś czas 'zeskakiwać' z asfaltu na pobocze. wyczuwam kontuzję po kościach - po 4 km już chciałam iść bo stwierdziłam że taki bieg nie ma sensu - było bardzo słabo. - po 10 km [...]
[...] z rozpisanym mi treningiem. Chciałbym jednak, abyś, jeśli możesz, napisała co myślisz o jego wykonaniu. Przede wszystkim chodzi mi o intensywność. Założyłem, że najlepsze czasy jakie udałoby mi się wykręcić (na początku lata) na poszczególne dystanse to: 100m – 13s, 200m – 27s, 400m – 60s i do nich odnosiłem [...]
[...] z grubsza wygląda.Łatwo na pewno nie będzie bo połączyć naukę ze sportem wcale nie jest łatwo,niekiedy a raczej prawie zawsze przychodząc z treningu nie miałem ochoty a czasem i sił aby się uczyć,a że czeka mnie matura to będzie jeszcze więcej nauki więc i jeszcze trudniej,jednak ja jestem zdeterminowany i dobrej myśli,muszę się ostro wziąść [...]
[...] pójdziesz to pierwsze przeżycia są niesamowite. U mnie (6bdsz) było mniej więcej tak: Wchodzisz, wszyscy mili, uśmiechnięci. Rozbierasz się i pobierasz nowe ubranko. W międzyczasie golarka w ruch i prawie na łyso. Dostajesz plecak i z całym ekwipunkiem przed budynek. Jeszcze było normalnie. No i przyszedł plutonowy. No misiaczki skończyło się [...]
[...] uparty tłuszcz, że naprawdę cieżko go ruszyć. A co do liny - nie było wysoko. Taka fajna perspektywa na zdjęciu wyszła :-D Jeśli chodzi o samopoczucie... #-P Gardło cały czas boli, przez co nie mogę spać. Do tego wczoraj był koszmar, miałam tak zatkany nos, że się dusiłam. Dopiero inhalacje + krople trochę pomogły. Czuję się, jakbym miała [...]
Chciałem się Was spytać jak powinienem się przygotowywać do egzaminów na AWF na kierunek wychowanie fizyczne. Mam jeszcze ok.10 miesięcy więc niby jest dużo czasu ale jak wiadomo czas szybko leci. Obecnie nie wygląda to za ciekawie i moje wyniki w poszczególnych egzaminach nie powalają na kolana, szczerze mówiąc to na razie z takimi wynikami nie [...]
"bieg 1000m min 3.35 mój czas to kolo 5 min (to mnie załamuje) bieg 50m min 7,65 mój czas to 8,4 na 60m więc na 50 wyjdzie z 7s jak się nie pomyliłem " to ja już nie wiem jak mam ćwiczyć może jakieś konkrety zależy mi na kondycji do egzaminów 3lata a mój czas to makabra dziś przebiegłem 800m nogi nie bolały (potem jeszcze gralem z kolegą [...]
[...] 1x25m później parę maksów ze skokiem, żeby go nieco poprawić. Na koniec spokojne pływanie i 10 minut sauny :-D Test był nieplanowany. Zauważyłem, że jak podchodzę do czegoś na pałę, w sensie "a spróbuję sobie 50 na czas" to wychodzi mi o wiele lepiej niż jak napalam się przez cały dzień, że dzisiaj pływanie na czas %-) Chyba muszę wyluzować.
Bieg na 800m, zaliczany jest do grupy treningów długodystansowych, więc zdroworozumowo, czas by zacząć zwiększać wydolność organizmu. Dobrze, że biegasz codziennie gdyż biegając systematycznie zwiększasz wydolność tlenową organizmu i powiększasz swoje płuca, jednak lepiej by było, gdybyś biegała 6 razy w tygodniu (1 dzień na regenerację) ale [...]
[...] nie pojawiły się na twarzy, tylko na karku, na kończynach były bardziej intensywne, ale z kolei szybciej przeszło to uczucie. Po treningu nie czuję szybszej regeneracji i w czasie treningu nie czułam jakoś specjalnie działania, ale może wcześniej zaliczyłabym zgon bez niej - nie wiem. Ciężko po jednym razie ocenić. [...]
20.04.12 Basen Dzień w pracy okropnie nerwowy, więc relaks na basenie, bez liczenia długości :-) Swoją drogą łapały mnie straszne skurcze między palcami u stóp @-| Irytujące %-) Posiłki: 1. 3 jajka, siemię lniane, jabłko 2. jajka, awokado, marchew 4. migdały, jabłko 5. truskawki, melko kokosowe, migdały 6. jajko, chyba z tona ogórków [...]
[...] juz wszyscy lezeli, ale cos mi jednak nie pasowalo bo auto instruktorow i tvp ciagle stalo, wiec nawet nie probowalem spac, minelo doslownie z 5min gdy uslyszelismy "czas 1 minuta do wymarszu", stanelismy w 2szeregu na asfalcie i sprawdzono kazemu opaski, i pozwolono spac, a spalismy dlugo bo chyba do 5-6godziny jakos. Po obudzeniu [...]
[...] , czworoglowe - atlasy mniej kilo np 20-30 kilo Środa 25 minut truchtu rozgrzewka 10minut 3x skip A - 40m 3x skip C - 40m 3x nożyce - 40m 3x 100m rytm 10x 300m przerwa 4` czas do 1:40 -1:45sek Rozciaganie Czwartek Bieg 45 minut - luz Rozgrzewka 20 minut silka brzuchy 100x , grzbiety, dwójki , czworoglowe - atlasy mniej kilo np 20-30 kilo [...]
Piątek 29 V Zawody - Kwietny Bieg 2009 Dystans: 22km Czas: 1:45 Wychowanie fizyczne: rzut piłką lekarską: 14,0m Uwagi -heh jeszcze coś warte są moje stare zajechane nogi. Starałem się biec po trawie i z 70% dystansu po poboczu biegłem. Po odstawieniu kreatyny nogi przestały puchnąć, odrazu lepiej Troche mocny akcent, ale przez tydzień nie będe [...]
[...] podciąganie: 9 bieg na 1000m : 3,34 basen... to największa zagadka bo jeszcze nie wiem. Wiem tylko ze jestem w stanie przepłynąc te 50m ale jeszcze nie wiem w jakim czasie. myśle ze około 45-50s. Sprawdze. A oto marzenia Czas do ich spełnienia: 100 dni (egzamin 15 czerwca) Podciąganie: 15 razy Bieg na 1000m : 3,10 basen: poniżej [...]
[...] to teoretycznie nie masz szans na zaliczenie. Jednak trzeba przyznać że jak wyrobisz już dobrą technikę rzutu, skoku to powinno udać się osiągnąć wymaganą odległość czy czas. A jak mimo to brakuje Ci trochę, a technika jest naprawdę fajna to jakoś się ulitują prowadzący i dają 3- (moje pchnięcie kulą) Lekkoatletyka zaczyna się na 2 [...]
[...] i otoczkę tego wydarzenia to uważam że super i organizatorzy jak i kibicie stanęli na wysokości zadania :-) W Sierakowie poznałem Xzaara - super facet który przez cały czas służył radą i pomocą oraz wiele innych przemiłych osób :-) Na 24h przed startem olbrzymi stres, w nocy spałem bardzo mało budziłem się co 2h. W sobotę o 4:30 już nie [...]