SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysokie cisnienie a metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
elektroniczne nadgarstkowe to badziewie
ciśnienie 140/90 to ciśnienie graniczne,powyżej zaczyna się nadciśnienie
130/80 jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
flex jak mierzylem na nadgarstku to wyszlo mi 104/12x i puls ok 150 ^.- az sie przestraszylem i polecialem do apeteki zmierzyc i wyszlo 82-127 i puls ok 90 z tego co pamietam ^.- i teraz tylko apteczne mierzonko;p
hehe

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
rolnik nie dupc bo 140/90 to jest jeszcze norma a nie nadciśnienie...
a elektroniczne są spoko, tylko trzeba wiedzieć jak się nimi obsługiwać bo są bardzo czułe na wszelkie czynniki które mogą zmienić odczyt...
i jeden wyniki na takim urządzonku nie daje obrazu rzeczywistości...bo trzeba w jakiejś dłuższej jednostce czasu wykonać pare pomiarów i wyciągnąć średnią...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
max norma cisnieniowa to 140/89 :) juz od 140/90 zaczyna sie robic nadcisnienie ;]

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221
r0lnik ale na cyklu to cisnienie moze byc troche wyzsze chyba?? Pozdrawiam i dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Przy 140/90 juz chvjowo mi sie spi, wyzej zaczynaja sie schody i jezeli nie schodzi naturalnymi sposobami trzeba atakowac chemia.
Wiele osob nie odczuwa zadnych symptomow co nie oznacza ze powazne cisnienie (powiedzmy tak 150-160/90-100) nie jest niebezpieczne.
Maximus to nie jest kwestia elektroniki, tylko rekawa. Nadgarskowe sa do dupy, rekaw musi byc na ramie. Ja sam mam elektroniczny i cywilizowanych krajach juz tylko takimi sie posluguja w karetkach, szpitalach itd. ale wszystkie sa na RAMIE, nie nadgarstek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
ciśnienie zawsze powinno być w normie na cyklu czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
tomek wiadomo ze na cyklu cisnienie idzie w gore no ale jak to mowi scorpio 3ba atakowac zeby zbic do normlanych wartosci bo z tym nie ma zartow.

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
mam elektroniczny na ramię i na nadgarstek - oba to nie jakiś szmelc z bazaru tylko dobrej klasy ciśnieniomierze... nadgarstkowy też daje radę, ale tak jak powiedziałem to jest czuły sprzęt i trzeba nim się odpowiednio posługiwać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To niby czemu nie stosuja ich w szpitalach, przychodniach i karetkach, skoro to taki czuly sprzet?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg

Następny temat

pakerzy, koksy, abs'y itd-subkultura?

WHEY premium