SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pakerzy, koksy, abs'y itd-subkultura?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Siema koksy temat trochę z dupy mam jutro na pedagogice przedstawić subkulturę jakąś, to wybrałem pakerów, ale dokładniej pakerów na saa czyli popularne "koksy". Może wiecie gdzie móglbym znależć info na ten temat jakieś albo co wogóle napisać, napewno opowiem o stereotypie, bigoreksji i takie tam dam zdjęcie jak wygląda przeciętny członek tej subkultury(dres z bezrękawniku )Panowie "pomóżta" w końcu wszyscy jesteśmy członkami tej subkultury
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
nienajlepszy temat wybrales IMO

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
nie ten dział
załóż w "po siłowni o siłowni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to akurat nie subkultura

Tobie chodzi o tych smieszncyh nadmuchanych łepkow "pontony" co jezdza w starych bmw i maja srebrne i złote kajdany na łapskach hehehe
Tutaj takich nie ma predzej na jakiejs wiosce znajdziesz takich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54907
dajn najpierw nakiete dzialu apozniej pytaj hehe

"Świat jest zbyt wielki aby być małym... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
imo ja sam koksuje, bmw możę nie mam ale .... a nadmuchane łepki chcę przedstawić jako stereotyp bo typowy człowiek tak sobie wyboraża "koksa" to jest subkultura dieta, trening, odżywki sterydy to co łączy nas -ludzi w grupę, sprawdziłem na necie

po za tym cy pepsko z ta wioska.. ja jestem z wioski i nie wiem o co chodzi bo wszystkie napompowane zretencjonowane ryjki do tej pory widziałem w mieście w tych blokowych piwnicach, ludzie jest 2009 a tu jeszcze na wiosce to na wiosce tamto....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
bo tak jest na niektorych wioskach czas ise zatrzymal

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1688
pisales kiedys ze nie wychylasz sie przy ludziach z tym ze koksujesz i przy nich upierasz sie ze sterydy to nie droga do sukcesu.wiesz ze jak przedstawisz taki temat to wyjdziesz na osobe koksujaca pomimo ze predzej upierales sie przed nimi ze nie koksujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Przykro mi ja nosze kaszmirowy plaszcz (w zime), militarne ciuchy kiedy chce zeby bylo mi wygodnie, mam jeszcze kolekcje skorzanych ciuchow, z ktorych obecnie uzywam glownie kurtke (ale bynajmniej nie zakladem do niej dresow ).
Wiec pomylka, dresiarzy poszukaj na podworku, to jest forum sportowe.
Za chvja sie nie mieszcze w twoim "stereotypie", a wrecz porownanie z bezmozgim piwnicznym napinaczem jest dla mnie obrazliwe.
Moim zdaniem wybrales sobie temat z dupy, rownie dobrze mozesz mowic o "satanistach" czyli: rozwalaja nagrobki, morduja koty itd. A gdzie ty masz takich ludzi? Chyba tylko w gazetach.
Nie ma czegos takiego jak "subkultura" pakerow, sa tylko niedowartosciowane gnojki wychylajace swoje lyse czerepy i twarze na ktorych nie maluje sie zaden ludzki wyraz z bram polskich slumsow - zwyczajny element, patologia spoleczna.
Tak samo jak nie istnieje subkultura zuli. Nie znasz pojec kolego, subkultura moga byc goci, emo, metale itp. itd., ale nie dresiarze. Oprocz nienawisci do wszystkich dokoola odrobine innych od nich nie ma miedzy nimi zadnego spoiwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
wiem scorpio, masz rację, po za tym 20 min temu zmieniłem temat, tu nie chodziło o szukanie dresów na forum tylko o jakieś info, pochopnie napisałem posta

temat do kasacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No i spoko
Info odemnie: patologia do kasacji
Swoja droga ciekawe ze masz pisac o sub-kulturach na pedagogike, temat raczej na socjologie i to na powazna rozprawe, bo wg mnie ciezko w obecnych czasach w ogole wyodrebnic cos takiego jak sub-kultura, to raczej rozne odcienie mainstream'u, subkultura mogli byc punki czy hipisi, a obecne "subkultury" to po prostu inny rodzaj konsumentow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysokie cisnienie a metanabol

Następny temat

for pniak only ;d

WHEY premium