SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
Witam.Chciałbym zacząc trening na wyskok PeCo,ale mam problem otóż ma w tygodniu 3x W-f no i jeszcze trening w siatkówke 2x w tyg. Czy trening PeCo można ćwiczyć dodatkowo z tymi w-fami i treningami w siate?Zależy mi na dobrym wyskoku ba jak narazie to coś nie bardzo......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
kangarohoops to bezpieczny program (jezeli zadbasz o rozgrzewke..) , w twoim wieku sam go robiłem, tyle ze na mnie wogóle zaden trening tego typu nie działał dopiero sztanga spowodowała u mnie ogromny wzrost formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiek, wzrost, waga, przeciwskazania od lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
16lat 180cm 60kg i żadnych przeciwwskazań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dasz rade to możesz robić w dni w-f i treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1151
a można by dokupić jakąś glukozamine bo kiedyś bolało mnie kolano po trenningach??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 165
Wiec i ja skorzystam, otoz moje kolana dosc slabe, a chcialbym cos robic przynajmniej zeby nie stracic obecnego wyskoku. przysiady odpadaja raczej bo po nich bola mnie kolana, ale za to po roznych podskokach i wyskokach jest ok. Moglby mi ktos powiedziec czy oplaca sie robic rozne wyskoki itd ewentulanie wznoszenie lydek bo i po tym nie czuje zadnego bolu, dodam ze mam prawie 18 lat i juz wczesniej sporo trenowalem kosza i wyskok tez juz wczesniej trenowalem. Co o tym sadzicie, moze macie jakis zestaw cwiczen?

ehh..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najpierw idź do lekarza napraw kolano, bo tak czy siak kiedyś złapie cię jakaś poważna kontuzja, jak teraz czujesz lekki ból.
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0

LEGIA 4EVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3777
Jesli masz mozliwosc to pograj w halowke raz w tygodniu... moze pomyslisz ze to smieszne co teraz napisalem ale ja sam zauwazylem po sobie ze jump nie spada a nieznacznie sie poprawil...
co za tym idzie wyrobisz sobie "szybki pierwszy krok" ,dynamike a potem to sie przeklada na skoka tym bardziej ze juz trenowales nogi
Wiec jesli nie chcesz sie meczyc dodatkowymi treningami a tylko utrzymac to taka mila alternatywa

co do lydek to zwieksz obciazenie( moze "osle" z kumplem) a jesli chcesz poczuc ze boli to poprostu przykac je raz, dwa razy na tydzien konkretnymi wznoszeniami pare serii z wieksza iloscia powtorzen i napewno poczujesz....

Zmieniony przez - ostryziom w dniu 2006-11-14 16:50:03

Bez ciężkiej pracy nie ma wielkich rzeczy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105
wiatam. korzystajac z okazji chcialbym sie zapytac czy trenning kangarohoops nie bedzie powodem bolow i kontuzji dla 15,5 latka?? A moze znacie jakis program dla goscia ktory ma 48 cm wyskoku:)??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Galeria Sław - Michael Jordan

Następny temat

Praca zespołowa

WHEY premium