SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7280
Mam 13 lat 173cm,Waże 60 kg.Trenuje 2 razy w tyg koszykowke i 2 razy w tyg. sztuki walki.Mam 50 cm dosiężnego jaki byłby najlepszy dla mnie trening????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
A moim zdaniem NIE powinneś robić zadnego 'planowego' treningu, jak na twój wiek to warunki - wzrost+wyskok masz dobre, wystarczy ze opórcz wymienionych przez Ciebie treningów, bedziesz sporo grał w kosza, ewentualnie wznosy łydek, przysiady bez obciążenia bo to chyba bardziej wzmacnia kolana niz psuje (tak mi sie wydaje przynajmniej). Dbaj o kolana i nie daj Boże nie bierz sie za jakies Super Dunk'sy czy Air Alerty. Jak juz to jakies lekkie ćwiczonka. Ja zacząłem trening jak miałem 15 lat ( teraz mam 16, wiec zeby nie było ze taki stary cfaniak jestem ) i juz sobie popsułem kolana, wiec bede przestrzegał innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7280
Robie to wszystko co mowisz wojtkow (wznosy łydek przysiady z hantelkami i do tego jeszcze skoki przez pudlo wstepowanie,skakanie na skakance,Dużo biegam .Wiem że te wszystkie air alert itp. podobne to shit.Próbowałem trening spuuda weba, ale nie było rezultatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
o sorry nie zauwazyłem ile masz lat ...w takim wypadku to tak jak wojtov
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
To w Twoim wieku te wszystkie cwiczenia w zupełnosci wystarczą, za jakies 2 lata mozesz sie powoli za coś brać, teraz sie nie opłaca, a jak bedziesz duzo grał w kosza to w wieku 16-17 lat powinneś miec świetnego jumpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odstaw to!! Zacznij w wieku 16 lat, teraz ci to jest niepotrzebne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regulacja tarczy!!

Następny temat

trening pilka reczna

WHEY premium