SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35386
To bylo z 2tyg temu jakos I moze 2-3k bo reszte rozlalem

Zmieniony przez - RedForman w dniu 08/08/2014 19:02:49

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Tak z ciekawości z jakiego labu test leci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35386
Lab ten sam od roku prawie I caly czas bylo ok w grudniu 3-4x norma przy 500 cypio, nie wiem czemu ten test tak nisko wyszedl, od hcg? W nowym tyg ide znowqu na badania I wstawie wyniki

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
RedForman
No ja bloka nie mam, test leci takze, hcg niby troche wbilem ze 2tyg temu ale pewnie za malo

A co to jest niby "blok"? To jest właśnie zablokowanie osi HPTA, czyli przysadka - podwzgórze - jądra, w wyniku którego przysadka nie produkuje swoich hormonów, pobudzających jądra do pracy, czyli właśnie LH i FSH, dlatego są na zerowym, lub bliskim zerowemu, poziomie i będą na takim, póki będziesz na cyklu.

Testa masz do niczego, jak to już zostało napisane wcześniej. Albo od początku tak jest, tylko nie zauważyłeś, bo coś tam jednak ponad normę poszło, albo ta partia Ci się taka trafiła.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie na badania - Warszawa

Następny temat

Odblok Po...

forma lato