SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wylew

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
no to tak :

wylew nie jest nazwa prawidlowa,

udarow sa dwa rodzaje, niedokrwienny i krwotoczny , potocznie zwane wylewem, co odnosci sie raczej do udaru krwotocznego

z tematu wylewu przeszliśmy do teamtu zawału, co jest całkiem inną "dolegliwością".

udar niedokrwienny jest to dokladnie to samo co zawal tylko w mozgu,a nie miesniu sercowym

lubie jak wchodzicie na takie tematy bo zawsze jest pompa z mitologii jaka powstaje

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-08-01 02:57:35

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9531
Nie bede sie wtracal ale jak bylem u Endokrynologa to mi powiedzial jak jestem na cyklu i bede mial wypadek np:autem to jestem duzo bardziej narazony na wylew niz osobe nie bedace na SAA i tylumaczyl mi to ze to wcale nie musi byc jakis mego wypadek np stukniecie i stracenie przytomnosci i moze byc lipa tak mi powiedzial i mowie to co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
przychodzi dziadek 80 letni do lekarza i się pyta:
- panie doktorze czy jak nie będę pił, palił, ćpał, i ruchał to dożyje 100 lat?
na to lekarz
- dożyje pan tylko po co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
a co to jest nerwica sercowa micz bo ty to bedziesz umiał studiowałes ratownictwo od wczorajszego treningu jakies 4h pozniej cały czas miałem tetno podwyższone jakies 80-100 pozniej miałem atak i tak sie poschizowałem ze myślałem ze juz odchodze wizołem 2tabsy na uspokojenie ziołowe właczyłem sobie muze na sen i usnąłem cisnienie w normie dzisaj rano puls norma,jestem off. co o tym powiesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
nerwobole

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
echo i ekg miałem robione i badania prawidłowe bez przerostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
proponuję po banie za schizowanie
6 lat temu kardiolog poschizowal mnie(miałem wtedy problemy z cisnieniem po cyklu "z dupy") przed planowanym wyjazdem do grecji "upał alkohol i seks nie wiadomo czy pan to wytrzyma" i 2 tygodnie schizami psułem mojej babie nastrój
Generalnie mozna się nabawic nerwicy ciągłym schizowaniem,rok czasu nie wychodziłem z domu bez nitrogliceryny koorva

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nerwica to jest takie pojecie troche bajeczne
niby istnieje,a niby nie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
"upał alk i seks nie wiadomo czy pan to wytrzyma" huyowo to zabrzmiało,
ale rozumiem kwestie bardzo dobrze i współczuje cwiczyłes tez na tych schizach czy zrobiłes sobie wolne? najgorsze w tym schizowaniu to chyba ten skur.wysyn kortyzol..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
na siłce czułem się ok,ale cwiczylem lajtowo,poleciałem w tym okresie do..hmm ok 80 kg czyli tyle co przed rozpoczeciem treningów

https://www.sfd.pl/NERWICA_SERCA_[ART]-t330530.html teraz przeczytalem to pierwszy raz i wszystko się zgadza

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o oxandrolonie z genzeza??

Następny temat

deca durabolin fake czy real

WHEY premium