SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybór cyklu ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
meta 25mg
npp 100mg eod
tren 75 eod
prop 100mg eod
nie bylo wzrostu dawek ale to juz jest sprawa indywidualna
temat ciekawy..jak wroce do zdrowia sam z checia takie cos bede robil bo ambicje spore:D

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Ja tez po wypadku samochodowym gdzie bylem caly praktycznie polamany wrocilem do w miare formy i chce wlasnie zaczac cos brac zwlaszcza ze mam wyczyszczone receptory. Mialem dylemat czy wziasc czy wogole juz nie ale jednak tak zyje sie raz i trzeba przezyc to zycie jak najlepiej fakt ze z glowa :). To mowisz ze lepiej te kuracje 4 on 4 off ja wlasnie myslalem nad ta pierwsza opcja zeby raz i dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Cykl 8-10 tyg.Dwa tygodnie off na HCG/Clen i można lecieć dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
BodyLine-powiedz czyli te moje warianty duzy cykl jeden w roku i dwa sa bez sensu ?? czyli generalnie lepiej stosowac 5 on 5 off lub tak jak napisalem 8-10 tyg ? a ile srodkow mozna dac na jeden cykl i jakie dawki ? pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
I jeszcze jedno czy przy takim cyklu 8 - 10 tyg i dwa tyg odblok i dalej czy np przy 4 cyklu nie zblokuje sie na tyle ze juz nie bedzie szlo jak powinno ?? jaka jest granica takich kuracji np.... zrobic takie 3 kuracje 8-10 2 off 8-10 2off 8-10 2 off i po takim czasie lepiej zmienic system cyklow czy dalej mozna to ciagnac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
nie rozumiem czemu by mialy sluzyc te 2 tyg off.po 8-10 tyg to org sie nawet nie odblokuje

chociaz z tym to roznie bywa,cos co ladnie wyglada na papierze gorzej wychodzi w praniu i wice wersa

jednak nie czuje tej metody ktora justin podal

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie wiem jak długo można to ciagnąć,bo nie jestem kaskaderem.W każdym razie mogę z czystym sumieniem polecić taką opcję.Jeśli odpowiednio "przygotujesz" się podczas dwóch tygodni off(przywrócisz pracę jąder,wypalisz supresywne metabolity,odpowiednio zmanipulujesz dietą i treningiem),kolejna bomba będzie równie skuteczna jak po długim off.Spokojnie możesz zrobić w ten sposób dwa cykle masowe i jeden redukcyjny.Księdzu,myślisz,że zawodnicy robiliby ciągły progres,gdyby off trwał tyle co on+odblok?

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-21 21:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
no napewno nie sa dlugo off ale 2 tyg (wypalic metabolity,przywrocic prace jader)to jak dla mnie to stosunkowo za krotko
metoda 4on 4off wydaje sie rozsadniejsza bo te 2 tygodnie to chyba tylko symboliczne zeby nie byc caly czas na soku

nie nie za duzy chaos

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Każdy panem swojego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
trafiles w sedno.
juz nie ma po co sie dluzej rozwodzic nad tym

szacuneczek

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2007-12-21 23:56:01

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina - kilka pytan do fachowców

Następny temat

deka + oma odblok

WHEY premium