SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspomaganie u lekkoatlety - do Darka Szukały

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a jak!! pełna satysfakcja z tego co robisz. ))))))))

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1118
najwiekszy dylemat mam z aero2, bo jest to specyfik b.drogi i chcialabym go jak najlepiej wykorzystac w bieganiu

"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze nie mam takiej wiedzy jak szukala czy czarny ale akurat w twoim wypadku jesli mialbym z czegos zrezygnowac to nie byloby to aero (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
chciałem tutaj nadmienić, że nie można traktowac alternatywnie aminokwwasów BCAA i HMB, z dwóch powodów. Po pierwsze, suplementy te wykazuja dosc zróżnicowane działanie i każdy z nich wykazuje troche inny mechanizm działania. Po drugie, do wytworzenia 3g HMB (skuteczna dawka) wymagane jest ok. 60g leucyny, czego nie da nam dawka 5 tabletek BCAA. HMB od wielu lat zaliczany jest do najskuteczniejszych suplementów wspomagajacych wysiłek sportowy, i raczej trudno ten fakt podważyć. Tam gdzie kształtowane są takie cechy jak wzrost siły, szybkosci i masy mieśniowej, HMB powinien zawsze podstawa suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
dosko, jeżeli masz ograniczone możliwosci finasowe, to stosuj AERO2 tak jak wspomniał Czarnuchok, tylko przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1118
a najlepszym rozwiazaniem wedlug ciebie jest branie aero2 przed i po treningu? czy przed sniadaniem i przed treningiem?

"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
tak jak ja pisze))))))
nie wierze w to co pisze pan Darek.
teoria teorią, hmb w niej jest idealnym suplementem, to samo l-karnityna.
ale jak się ma stosowanie

3g HMB w porownaniu do 60g BCAA (wyizolowanych - powiedzmy 5x 10g przed kazdym posilkiem/treningiem)...... wg mnie nijak.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 452 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10656
Nawet niektórzy z czołowych polskich kulturystów(niepowiem konkretnie kto ,powiem tylko że nikt z olimp teamu) twierdzą że hmb niema sensu i lepiej zainwestować w większe ilości BCAA, ale też niewiem czy to niebyła jkaś bajka marketingowa aby zachęcić do kupowania większej ilośći Bcaa
Niemniej jednak zapraszam do mojego postu: https://www.sfd.pl/temat210719/ 

Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!

Pozdrawiam TOBY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
BCAA po glutaminie są najwazniejsze dla miesni, co najgorzej organizm ich nie wytwarza, wsyztskie BCAA są z żarcia, a dodatkowa suplementacja zawsze zwiekszy efektywnosc treningu i regeneracji. ostatnio amerykanie lacza BCAA z j.cytrulliny przed treningiem - produkt Xtend Scivation, rozsadny mix.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
dosko, jeżeli nie prowadzisz przy tym treningu na wzrost masy mieśniowej, nie musisz się obawiać wzrostu wagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i rower

Następny temat

Glikocyjamina, homocysteina, betaina

WHEY premium