SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wspomóżcie mnie dobrą radą

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BTW w sieci mozesz zamowic wiele kaset i ksiazek poswieconych treningowi fizycznemu pod katem walki.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A w twoje "motto" mowi cos na temat ze niczego sie nie uczyles - sporty i sztuki walki, rzeczywiscie?" - moje motto to cytat Bruca Lee

"Twoje wypowiedzi na rozne tematy sa poparte doswiadczeniem czy teoria? -nie zrozum mnie zle, pytam serio" - niekture doświadczeniem a niekture tym co sie od innych dowiedziałem lub wyczytałem i mam pewność że to prawda


"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Zgadzam się z Borutą.Jak walczę z cieniem to wyobrażam sobie każdy jego ruch i mój każdy atak,unik,ruch nie jest z góry ustalony on poprostu jest stworzony daną sytuacją.
A w kata robisz jedną i taką samą formę.

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Kata to formalny ,zaplanowany uklad ciwczen majacych na celu doskonalenie techniki, poprawe ogolnej postawy cwiczacego, wyrobienie ruchow, zapamietanie natloku technik i daje mozliwosci interpretacyjne.W niektorych stylach przez dziesiatki lat byl jedynym zrodlem pozanwania stuly ze zgledu na wszelkie zakazy itp. Walka z cieniem ma za zadanie swtorzenie wlasnych interpretacji "akcji", stowrzenia choreografii ruchow tobie odpowiadajacyh dopasowanych do wyimaginowanych sytuacji ktorych obawiasz sie w starciu.

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawel: nie chodzilo mi o wykonywanie ciosow z ciezarkami, tylko o cwiczenie ktore mniej wiecej wyglada nastepujaco:
bierzesz ciezarek w lape i POWOLI wykonujesz ruchy - jak przy uderzeniach prostych, sierpowych, etc.

co do reszty to wydaje mi sie ze rozumiem.
dzieki.
pozdrawiam.

Gdy cierpisz - wiesz, że żyjesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niepelnosprawny w zawodach Bjj

Następny temat

Sztuka walki ostatecznej i idealnej

WHEY premium