SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

worek

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
moze napisz najpierw o co ci chodzilo
jezeli nie jestes mankutem to dziwne, ze slabszy jest twoj prawy prosty, czy hak
ale z sierpowymi bywa juz roznie, ja mam mocniejszy lewy
mankut przewaznie ma wywazone jednakowo obydwie rece i nie ma takich dysproporcji, chociaz nie jest to wtedy znowu nic dziwnego, ze masz silniejsza lewa
poza tym jak uderzasz w worek ? bez rekawic raczej nie sprawdzisz takich rzeczy
jezeli uprawiasz taki trening na silowni to odposc sobie, bo moze tobie tylko zaszkodzic, bo miesnie sa wtedy sztywne

poza tym znam wiele osob, ktore sa praworeczne a maja silniejsza lewa reke
chyba, ze twoj problem dotyczy czegos innego, o czym nie mam pojecia ;>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Jestem leworęczny i mam słabszą prawą rękę.

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenie uderzeń w powietrzu z ciężarkami?
Tym można sobie bardzo szybko łokcie rozwalić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
StuDent powiedz dlaczego łokcie przy takim treningu się niszczą (i może jak temu zapobiec)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy to jest bardzo groźne? Swego czasu tak ćwiczyłem (po 2 kilo na rękę) i miałem super rezultaty. A może taki ciężar nie jest niebezpieczny (albo są jakieś ćwiczenia aby wzmocnić łokcie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Kabu,ja tez czasem tak cwicze,ale trzeba uwazac i nie prostowac lokcia.Wystarczy raz mocno przestrzelic niedokladnie w worek i staw idzie sie j***ć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Sumo, ale ty piszesz o worku, a ja często trenuje bez worka. Wykonuje po prostu załóżmy taką 50 serię(3 razy), w której robie od 2 do 10 szybkich uderzeń(potem ze 3 sek odpoczynku i znowu) i łokcie prostuje do końca tak jak w normalnym uderzeniu(oczywiście wsześniej dobrze się rozgrzewam). Oprócz tego jeszcze różnego rodzaju techniki (tak aby "weszły w krew") i naprawde super z takimi ciężarkami mi się ćwiczy. Jak na razie nie zauważyłem żadnych negatywnych cech, łokcie mnie nie bolą i zastanawiam się czy coś takiego może im zaszkodzić, bo mi się zawsze wydawało, że nie. Z góry dzięki za odpowiedź. Ach ttakie jeszcze jedno pytanko. Słyszałem od kogoś, że ponoc noszenie ciężarków na nogach (2,5 kg) negatywnie wpływa na kostki-czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
:>
najlepsze sa kamizelki z obciazeniem
lewis zawsze w nich trenuje

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Esco,ja mam kamizelke z tluszczu,juz od ladnych paru lat.Rzeczywiscie dobrze sie cwiczy))))))))
Kabu,nie pozwol,zeby przy prostych staw lokciowy prostowal sie az do zablokowania.To wtedy sie niszczy-kazdy lekarz sportowy powie Ci to samo.Rob sobie sierpy,haki itd.,a proste na minimalnie ugietej rece.Esco,mam racje?
Obciazenie na nogach-nie wiem,nie kopie wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
zadawanie ciosow z ciezarkami ma wplynac jedynie na technike i nie wyrabia sily ciosu
wszystko nalezy robic tak jak normalnie
tylko co da komus 150 uderzen ?
chyba, ze to rozgrzewka :>

kontuzje wchodza w gre przy zbyt czestym treningu, ale przy dobrze rozlozonym, gdzie nie wszystko bedzie sie opieralo na zabawie z malymi ciezarkami nie ma takiej mozliwosci
obciazenie nog w boksie jest ok, ale lepsza kamizelka

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zeznanie amatora po 3-miesięcznej nauce BJJ

Następny temat

Spotkanie użytkowników działu Sztuki Walki

WHEY premium