SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wlasciwosci SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Co do powiększenia prostaty po teście to czytałem ostatnio kilka artykułów na ten temat i podobno to wcale nie od testosteronu a od estrogenu, który zwiększa się wraz ze wzrostem poziomu testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
Mocno postarza Saa ? ktoś opisze dokładnie... No koks przyśpiesza ogólnie prace organizmu. Fakt to się starzeje, ale aż tak mocno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
chyba odmladza, u mnie stare koksy wygladaja na 20 lat mlodszych, szczegolnie ci po solarce :D mi tez sie wydaje ze ta prostata od estro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Prostata to wiek, każdy facet po 40 ma jakąs forme łagodnego przerostu prostaty. SAA umiejętnie stosowane, w małych dawkach nikogo nie zabiją. A co cie nie zabije, to cie wzmocni. Ja mam 40, a jak jestem na bombie, to czuję się z 15 lat mniej. Także hormonalna terapia zastępcza dla każdego! Pozdrawiam koksów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
rychu a ile bijesz i jaki ester?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Mało biję, malutko, tyle co nic w porównaniu do większości młodszych koksów. Ulubiony mój zestaw starego partyzanta: deka norma + prolo jelfa. Ze względu na roz...bane stawy, oczywiście. Z przetestowanych w ciągu czterech lat: Bold Atoma + oma jelfa, susta indyjska solo, meta jelfa solo, oma solo. Trenu się boję. Nie lubię się kłuć co 2 dni, więc krótkie estry odpadają. Staram się kombinować towar apteczny, jeśli tylko mogę. Jak nie ma, to nic nie biorę. Do tego przy teściu w większej ilości, jak dla mnie np. 2 apmy omy e7d - he, he, proscar pół tabletki dziennie. Ziółka na prostatę i przy kłopotach z pęcherzem i nerkami - szczerze polecam ZIELE WIERZBOWNICY WIELOKWIATOWEJ (herbatka). Waga 72 +- 2,5 kg, białko koncentrat i BCAA z glutaminą. Na razie jest w miarę dobrze, na urologa wydałem z 1000 złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
a jak z libido i tymi sprawami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Różnie:) wiadomo, bombka leci, to jest dobrze. Po odbloku wszystko wraca do normy. Czyli poziom teścia niski - w porównaniu do cyklu. Nawet nie chce mi się iść na trening trzy razy w tyg., zmuszam się. Zaczynam rozumieć tych, co biorą cały rok albo dłuższy czas. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Boldenon, testosteron enan

Następny temat

3 Cykl RADA ??

WHEY premium