SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol legal czy nie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie czy jest on orginalny pisze na nim tak
stanozolol U.S.P 5mg
potem cos takiego
Pty.Ltd
8/33-37 Hobart St.
Riverstone N.S.W.2765
Australia

potem waznosc
EXP.OCT 2005

NO SA TAM TEZ INNE NAPISY
DO GÓRY NA BIAŁYM TLE PISZE WINSTROL-V
A NA DOLE NA ZIELONKAWYM TO CO NAPISAŁEM DO GÓRY
NO I FIRMA JUROX
MAM PYTANIE CZY JEST ORGINALNY CZY NIE A JAK TAK TO JAK BRAC TE TABLETKI PO 5MG

za kapturem panny sznurem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Wyslij zdjecie to predzej ktos Ci odpowie. Ponadto nie wiem czy wiesz ze WINSTROL-V to steryd... iiiijaaaaa, hau hau - dla konikow i psiakow

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli jest to Winko po 5 mg, i produkowane przez firme Jurox to jest to 100% podróba, gdyż na oficjalnej stronie Juroxa firma ta wypiera sie tego produktu i twierdzi, że nigdy takiego nie produkowała. Przykro mi

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w takim razie co to moze byc

za kapturem panny sznurem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo nie wyglada mi to na metanabol małe biale tabsy z wyżłobieniem przy krawedzi górnej i dolnej

za kapturem panny sznurem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
talgo ,tak jak napisal Ci djkotlet ,to co masz jest wy***ka, firma JURX nigdy nie produkowala tego srodka. Ale powiem jedno ,jak na wy***ke to dziala ,i to za***iscie ,bo sam to mialem i testowalem na sobie. To co tam jest ,nikt tego nie wiem ,ale ja wiem ze dziala jak winstrol.

Pozdrawiam!

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pio ty a szła ci sila po tym jak po winie
a miałes po tym syfy jak po mecie

jak je brac

słuchaj a miałes takie małe białe tABSY jak ja z wyzłobieniem na krawedzi górnej i dolnej

a moze wiecie wogóle co to takiego bo na mete nie wyglada


za kapturem panny sznurem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie co jak otworzyłem ampułke winsrolu tego co kupiłem
to zauwazyłem ze nie sa to białe tabsy tylko rózowawe i maja gdzies ok 7-7,5 mm srednicy
wiecie co to
sa to 2 czy 5mg


za kapturem panny sznurem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Który raz to samo pytanie już zadajesz ?

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - instrukcja jak wejść: http://www.area51.pl/irc/
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/
Szeryf w miasteczku "Komputery", zawodowy detektyw na SFD
Lame_Hunters.Sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wkońcu co to za tabsy w tym juroxie(sa rózowe)
jak nie wino to co
i ile mają 2 czy 5 mg

za kapturem panny sznurem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
tBSY JUROXA SA ROZWE BEZ NAPISÓW PO JEDNEJ STRONIE PRZE ZSRODEK IDZIE NACIECIE JAK NA ZWYKŁES POLOPIRYNIE TO WINO JEST GIT ALE CO PRAWDA firma sie go wypiera to dziaa w 1000 %jak trzeba pozdrawaim

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przestroga

Następny temat

Smak deci IP???

WHEY premium