SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol brać czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Witam , najpierw może mała ankieta z mojej strony. Mam 20 lat , na siłowni ćwiczę 4 lata i niedawno zacząłem przygode z dopingiem. Brałem przez ostatnie 70 dni winstrol po 50 mg z genoteca dziennie , rano 25 mg i wieczorem tak samo. Potem od razu oxa najpierw 20 mg dziennie przez tydzień , potem 20mg rano , 10 mg wieczorem a potem do końca 40 mg ( 20 rano i wieczorem). Łacznie ta oxa była przez miesiąc. Obecnie waże 85 kg i teraz myślę żeby lekko podciąć do 77-80kg zeby być bardziej suchym. I pytanie jest takie czy mogę teraz wejść spowrotem na wino bo zostało mi 30 tabsów 50mg z genoteca. Wiem że orali nie można łączyć i stąd też to pytanie. Do tego dochodzi czas bo można powiedzieć że 100 dni brałem. A chciałbym dobić te 30 tabsów , co o tym sądzicie ?

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24272 Napisanych postów 67995 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537503
Sadze ze ankieta dzialu potrzebna

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
1. WIEK: 20
2. WAGA: 85
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 38,3
-klatka: 105
-udo: 62
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3lata
6. DIETA: jest
-białko: 2g na kg
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Pierwszy cały czas longiem , nawet bym nie nazwał tego cyklem bo wino i oxa nie wpływa na przyrosty masy.
8. TRENING: cały czas split a od tygodnia fbw
9. CEL CYKLU: poprawienie jakości mieśnia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg x 3
-martwy ciąg: nie robię
-przysiad: 135kg

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94294 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
winstrol i oxa masy nie robia-żaden saa masy nie robi od tego jest jedzenie
na kazdym saa mozna masować i można robić wycinkę
winka masz na ok 4 tygodnie a więc za mało
szkoda organizmu na tyle orali,pomysl o igle ale najpierw zacznij od diety której nie masz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta Apex jest na rynku czy FAKE?

Następny temat

czy sterydy mi pomogą

WHEY premium