SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol,deca+clen-ANKIETA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a co jest celem tej diety przed cyklem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
chce pozbyc sie fatu zeby był widoczny mięsien. troche go widac ale za mało jak na moją wage przy takim wzroscie to troche jestem zalany zwłaszcza samar a po tym chce cykl cykl na rzezbe poprostu chce zeby byl przyrost bez fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no przecież przed chwilą pisałeś, że już jesteś po redukcji, więc się zdecyduj, ja jestem zwolennikiem redukowania na diecie niskowęglowodanowej, ale jest to kwestia indywidulana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
nie to zle mnie zrozumiałes od poniedziałku wchodze na diete Aras po redukcji jestem pozdro....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to jak chcesz w miarę suchy mięsień to daj ze 2,5 g/kg białka, 1g/kg tłuszczu a z węglami nie przesadzaj, myślę, że około 3g/kg powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
czyli tak waze 80kg to biore 240w 200b i 80t dzien tak ma byc i jak znasz jakies odzywki zastępcze na posilek bo czasami nie mam czasu np. obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jakiś dobry gainer, ewentualnie kupujesz osobno węgle i osobno jakieś białko i mieszasz wg potrzeb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
dobra ale wiesz musze miec rospiske co jesc i jak ciwiczyc zeby były efekty ale z góry dzieki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po rozpiskę diety i treningu to już do odpowiednich działów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
ok....pozdro juz lece
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nerki po cyklu

Następny temat

Bol w klatce piersiowej po lewej stronie NA CYKLU

WHEY premium