SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga a siła niedowaga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
Witam Moja waga waha sie od 59-62 kg. CHodze na treningi krav-maga raz w tygodziu po 2 h i ju-jitsu&mma 2 razy w tygodniu po 1,5 h, raz w tygodziu piłka galowa po 3 h, ponad to cwicze na silowni 3 razy w tygodniu. I mam pytanie czy waga jest w prost proporcjonalna do siły? i co mam robic zeby przytyc przynajmniej do 66 kg.

"jesli sie kiedys obudzisz i nic cie nie bedzie bolalo to znaczy ze nie zyjesz"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ułoż dietę z dodatnim bilansem kalorycznym lub stosuj sie do 10 wskazówek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
przy takim obc treningami w tygodniu bardzo ciezko Ci bedzie
ja bym postawil na regenaracje bo bez niej niewazne co zjesz wypijesz etc nic nie zdzialasz

moze zrob sobie cykl trenigowy na mase kosztem innych dyscyplin, a pozniej wroc do tamtych a silownie traktuj jako dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
moze to i racja... ale ja nie czuje sie zmęczony wrecz przeciwnie jeszcze chialbym sie na boks zapisac 3 razy w tygodniu. ja przedewszystkim chciałbym zwiekszyć swoją siłe i wytrzymałość a wiem ze waga = siła..

"jesli sie kiedys obudzisz i nic cie nie bedzie bolalo to znaczy ze nie zyjesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
Ty nie musisz sie czuc zmeczony aby Twoj CUN byl popalony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase przy wadze 60 kg

Następny temat

Brak apetytu

WHEY premium