SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ważny problem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
Witam, jak mogę przekonać mamy do diety jem/ nie jem, gdyż ona twierdzi że śniadanie jest najważniejsze i bla bla bla ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
niestety przegrałem bitwę o j/nj , z jajkami mam tak jak Ty, aczkolwiek przeszedłem się na badania krwi z 3 razy i rodzice dali mi już na to zielone światło, zacząłem już zbilansowaną dietę 5 posiłków dziennie - 300 kcal, zobaczymy jak na to zareaguje mój fet :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Sorry, ale <padłem>

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
no niestety , tak to jest gdy mamusia nasłucha się tych wszystkich dietetyków itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ile masz lat?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
94 rocznik... toż to 18 lat... i masz problem z przekonaniem mamy do diety?
Pokaż jej najlepiej art. Solarosa w badaniach naukowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
spróbujemy, mama stwarza gdyż uważa że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, a gdzie kolwiek mama nie wygoogla to wyskakuje jej że ma rację, spróbujemy z tym artykułem solarosa, aczkolwiek to i tak jej nie przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tak, a ciekawe co 90% nastolatków je na śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
u mnie skutkowalo zawsze jak marudzili o suple, ze nie pije alko i nie pale, sprobuj tego argumentu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
myślałem teraz aby pokazać mamie ten artykuł "http://www.animalpak.pl/forum/viewtopic.php?t=24959" bo narazie to mam do wyboru "albo jestem na tej chorej diecie i nie chodzę na siłownie" albo " jesz normalnie i możesz ćwiczyć"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
osobiscie tez nie jestem zwolennikiem j/nj, wiec jak masz wybor bierz 2 opcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
chyba tak zrobię, gdyż jestem w ryzach , bo to rodzice mi wszystko opłacają i jutro powrócę do zwykłej diety -300 kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w planie treningowym:>

Następny temat

trening siłowy do oceny.

WHEY premium