SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

układajac doskonały cykl %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jednak pomoga nie mozesz okreslic wzorem czy np enan obnizy sie w tym dniu u kazdej osoby bo moze byc jakas przyczyna ze org dluzej lub krocej utrzymuje ten srodek w sobie (stezenie )nigdy nie lubialem teori dlatego z matmy mnie chcieli u***ac wiec wzory daja badzo duzo nie da sie ukryc ale zawsze jest wlasnie ale
sog nie wchodzi

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym wlasnie z 'praktykami' opracowal cykle ktore byly by poprostu ultimate...
to co jest na necie (mowie o tych dla malo i srednio zaawansowanych) jest dobre tak w 60%...
to co jest dla PROS to juz kwestia poprostu eksperymentow na sobie tam to bardziej trzeba sie skupic na obliczaniu czy ktos umrze czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja nie czytam co jest na necie bo glowa boli nie raz i tak boli jak czytam cykle na syfydy

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zeby ulozyc jakikolwiek doskonaly cykl trzeba miec doskonaly towar z wiadomym stezeniem i podzialem estrowym

w tych czasach badzmy szczerzy... ciezko jest

ale art ciekawy ja tam z wzorow matematycznych i oznaczen za mocny nie jestem ale sam to sobie bez tak wytrawnej matjematiki potrafie sobie obliczyc tyle ze nie mozna brac wynikow za pewnik raz wlasnie z powodu braku pewnosci co do zawartosci towaru a dwa mysle tez enzymatyka i ogolne tempo metabolizmu u kazdego jest inne wiec kfintujac wzory dadza doskonaly cykl ale tylko doskonalym jednostkom z doskonalym towarem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15272
Kiedys byl taki film o probie matematycznego okiełznania świata:

Facet obliczał czy jeziorko będzie zamarzniete , żeby mogł puścić bezpiecznie syna na łyżwy. Spisał temperatury z kilku dni , temperatury przygruntowe, określił obiętość wody i kilka innych czynników i stwierdził , że pokrywa lodowa będzie bezpieczna. Syn poszedł na łyżwy i utonął. Okazało się że wześniej elektrownia spuściła gorącą wodę do jeziorka i lód zaczął sie roztapiać. Wniosek z tego taki , że matematyka nie jest w stanie przewidzieć indywidualnych przypadkow i tzw. zdarzeń losowych. Analogicznie jest z cyklami.
Mimo to sog

Zmieniony przez - joszi68 w dniu 2008-02-11 16:42:16

SEX,KOX AND ROCK'N'ROLL;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dokladnie mysle jak kolega wyzej i elite.

nie ma sensu obliczac jakimis wzorami skoro i tak nie da sie obliczc czynnikow takich jak:

np cykl na omie

1- ile tym razem fabryka dała 220mg? 280mg?

2- ile soku zostalo w igle

3- ile wyplynelo z miesnia bo zle zrobiony strzal...

wiec dla mnie to zabawa dla teoretyka nie mowie ze zla
ale jakos mnie nie przekonuje

OM- nie uwazam ze ty takim teoretykiem jestes bo cie nie znam. wyrazilem zdanie na temat twojej pracy

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




ale bez sensu i tak nie pogadamy widze, a szkoda...
teoretykiem moze i jestem, bo co, ? bo nie wbijam nic na oko ?
efekty mnie zadowalaja... wiekszosc by wysmiala mnie gdybym im powiedzial ze na PRAWDZIWYM farmaku zrobilem bardzo dobre efekty w ilosci 3 ampy na week...
a waże 100kg - PONAD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
moj kumpel zrobil niesamowite wyniki na 5amp sustanonu i 5amp deki greckiej
cykla z tego ciezko zrobic racjonalnie a efekty mial kosmiczne
mysle ze poza wzorami jest jeszcze osobista indywidualna genetyka ktora zmienia kazdy wzor tak ze nie ma wzoru ;)

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-02-11 21:48:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Mysle ze czas zakonczyc te dywagacje - OM napisal ciekawy art, moze ktos zainteresuje sie SAA nie tylko od storny gotowych kalkulatorow itp, troche wysilku kolega wlozyl i nalezy mu sie pochwala, a to ze kazdy inaczej reaguje czy ma inna genetyke to juz osobna sprawa - matematycznie tez dalo by sie to rozpisac ale to juz dla maniakow.

Cikawy temat dla pewnej grupy osob... B-50 to musialby i tak wszystkie wyniki do 3 potęgi podnieść ale mniejsza o to


zdr. i przyrostów do kwadratu

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
art fach 100% sog jak w morde strzelił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konieczna rada!!!!!!!

Następny temat

Pierwsza kuracja i Ochrona wątroby

WHEY premium