SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

udany cyklon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
a i oczywiscie dieta to 70% sukcesu bylo podbicie bialka na 3-4g wegle 2-3g i staralem sie uczymac tuszcz na 1-2g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
a czemu konczysz cykl? przestajesz chodzic na silownie czy jak?



efekt bardzo dobry, szczegolnie siła moglbys wrzucic ten plan o ktorym pisales? szukam go na necie ale nie moge znalezc bo wszedzie pisza ze to jest w excelu i podaja linki ktore juz dawno wygasły

Zaciekawil mnie ten plan bo bylem pewny ze nie mozna miec jednoczesnie silnych i dobrze wygladajacych(okrągłych) barków i silnej klatki. Wiekszosc ludzi ktorych znam i ktorzy trenuja WL niecwicza wogole barków. Sam tak roie od ok połtorej miesiaca i poprawa byla spora zupelnie tak jakby "doładowane" barki przeszkadzaly w wyciskaniu

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-04-28 21:45:21

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
-->


W sumie ja bym nie konczyl jak dobrze idzie ewentualnie przeszedl na inne srodki tren/master i dalej jakis test albo zrobil mostek 250 week testa i po tym dalej akurat na wakacje

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
czas na chwilowa przerwe wyczyszczenie receptorow oraz regeneracja (jeszcze kilka miesiecy bede lecial gh aby spadki byly minimalne i moze dodam clena) po odbloku boster testa i zma oczywiscie kreatyna i bcaa+glutamina na silownie bede chodzil zawsze dokad bede dal rady :)(wiek zdrowie hehe) dodam ze mam juz swoje lata i niemam zamiaru robic kuracji 6 miesiecznych. jak to sie mowi kulturysta juz nie zostane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
To jest akurat taki sport, ze nigdy nie jest na niego za pozno

Nie ma czegos takiego jak czyszczenie receptorow stare zabobony,przynajmniej ja tak mysle a wielu, sie tu raczej ze mna zgodzi

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
mysle ze tren nie dlamnie chcialem dodac anavar do tego cyklu co robilem ale po tygodniu stosowania dawka szla 25mg mialem takie sajdy ze musialem go wykluczyc z mojego cyklu (cisnienie,napuchniety jak chomik i czerwony na twarzy) wiec mysle ze tren jeszcze silniejszy . Moze po regeneracji na nastepny rok moze wystartuje z trenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26093
sory chodzilo mi o anapolon turcja (antka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26960
super sylwetka, masywna i solidna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1061
Antek z odpowiednia wiedza dobry srodek,sam sie nie moge zdecydowac ale z moimi wymiarami to raczej nie teraz... Tylko ze jestem na spadkach i odrabiam od kilku miesiecznej przerwy w treningach i diecie nie wiem albo poleci mix solo albo antek solo a pozniej sie pomysli

" W tym kasynie do gry zasiada śmierć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Bardzo ładna przemiana.

Napisz dokladniej jaki trening szedł, aero jak dieta podopinana był.

!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren/superanabolon/metanabol

Następny temat

meta zmiana w dawkowaniu

WHEY premium