SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trzęsace sie ręce!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
Siemka. Zawsze po wysiłku fizycznym (siłownia) trzęsą mi się ręce i to bardzo . Proszę o jakieś rady. Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ani ja ani Ty diagnozy mu nie postawisz tym bardziej nie wypchniesz do tego czy tamtego specjalisty. Można jedynie zasugerować jedną lub kilka opcji. Więc jeśli któraś opcja różni się od Twojej nie podpalaj się tak bo jasnowidzem nie jesteś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ze zmęczenie - początkujący jesteś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
Mój staż to prawie 2 lata. Trzęsą się jak poje**bane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Od zawsze ,czy od niedawna?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Ciekawe.. Ja tez tak miałem przez pierwsze dwa miesiące tak sie trzęsły po treningu że wode zamiast do szklanki rozlewałem obok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Na początku się to zdarza. Jak po dwóch latach (mam nadzieję, ze regularnie) to albo faktycznie z wysiłku albo może chodzi o drżenie mięśni z braku magnezu/potasu...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Albo o drzenie miesni z innych powodow..

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
zmierz cisnienie, mi przy wysokim sie trzesa np 171 na 100 wczoraj mialem i nie moglem ich utrzymac w miejscu

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129
Mi na początku się trzęsły po treningu z workiem ale Ty już 2 lata trenujesz to nie wiem może już tak masz albo za ostry trening sobie robisz :P

I will show you how great I am.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
Treningi nie są za ciężkie, ciśnienie mam dobre. Odrazu po siłce to trzęsą się mocno i trwa tak ok. 2h, gdy mam wolne od treningów też się trzęsą ale zdecydowanie mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
w takim razie skoro nawet bez cwiczen rece Ci sie trzesa to : badanie krwi, morfologia + cukier + TSH

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolące barki

Następny temat

Ból obu stóp - ledwo chodze

WHEY premium