SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trochę wspomnień - wakacje 2003

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519


i kawałek właśnie tych murów otaczających cały Stary Dubrovnik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
hej co jest ?? nikomu się foty nie podobają ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16378
Fotki wyrabiste,az sie rozmarzylem o takich wakacjach.2lata temu rowniez bylem w chorwacji na polwyspie istria ,miejscowosc rabac,bardzo ladne widoki,gory i moze ...cos pieknego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
przypomnialo mi sie jak mojego starego zatrzymala policja bosniacka mowia ze jechal z niedozwolona predkoscia stary ze nie prawda i zeby radar pokazali a oni ze nie maja i czuja ze za szybko jechalmowia ze mandat 100 eurostary wytargowal do 40 ale *****stwo jest nie samowite bo co zrobisz nie zaplacisdz to cie wsadza

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
zgadza się lepiej omijać ten kraj... ja zaryzykowałem i straciłem koło 10 godzin jadąc przez Bośnię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a odrzywki po ile tam stoją

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylem, widzialem, polecam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale milo obejrzec te foty..bylam tez w te wakacje w chorwacji ale w Omishu czy jakos tak..a obejrzalam tez Dubrovnik..split trogir i inne mniejsze miasteczka.Niestety fotek nie mam.:(.najlepsze imprezy byly wlasnie w Omisu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3649
Doris łap soga i pamietaj o mnie Spoko zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
sog, odbij tez bylem w dubrowniku, w splicie byles? wogole to mieszkalem w takim vrjanica belvedere...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam zdjęcia chuderlaka!

Następny temat

9 miechow amator ;-]

WHEY premium